​Monster Notebook Youtube Kanalı

Okuma Süresi: 3 Dakika  | Yazdır

Monster laptoplar, oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için özel olarak tasarlanmış bilgisayarlardır. Monster notebooklar üzerinde, Nvidia’nın en gelişmiş GTX serisi ekran kartları, 16 GB’a kadar yükseltilebilen DDR3 ramlar, yeni nesil İntel işlemciler ve güçlü çift soğutma fanları gibi teknolojik ekipmanlara yer verilir. Monster laptoplar, tüm oyunları yüksek grafik ayarlarında sorunsuz bir şekilde çalıştırır ve eşsiz bir oyun deneyimine ulaşmanızı sağlar.

Bilgi-UstamMonster Notebook Youtube kanalı üzerinden Monster marka bilgisayarlar hakkında aklınıza gelebilecek her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Markaya ait, Tulpar ve Abra gibi modellerin farklı sürümlerine göz atabilir; Abra A5 ve Tulpar T5 gibi kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği cihazları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Monster gaming laptop modellerine ait benchmark testleri, ürün tanıtım videoları, Nvidia ekran kartı modellerine ait karşılaştırma içerikleri gibi bilgi verici videolara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Videoları İzle Ekran Kartını Seç!

Nvidia Geforce GTX960M, GTX970M ve Quadro K3100M serisine ait son dönemde en çok tercih edilen ekran kartları arasındaki karşılaştırma videolarını izleyebilirsiniz. Bu sayede, aynı oyunun 3 ekran kartı üzerinde nasıl çalıştığına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Ultra grafik ayarlarında, cihazın performansı, ısınma ve ses bilgileri hakkında detaylı verilere ulaşabilirsiniz.

Thief, Dirt Showdown ve GTA 5 gibi güncel oyunların yüksek grafiklerde oynamanın keyfini, Monster oyun bilgisayarı ile sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Oyun tutkunlarının en çok merak ettiği konulardan biri de almayı düşündükleri bilgisayar ile hangi seviyede oyun oynanabileceğidir. Monster Notebook Youtube kanalı sayesinde, markaya ait modellerin oyun içi videolarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Karşılaştırmalı FPS (saniye başına düşen görsel sayısı) değerleri sayesinde, hangi modelin veya hangi ekran kartının kaç FPS değerine ulaşabildiğini öğrenebilirsiniz.

Monster Notebook Youtube Kanalı ile Oyunların Efendisi Ol!

Gaming laptoplar yüksek ve kaliteli donanım özellikleri ile oyun severlerin ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılar. Aynı zamanda mimar, mühendis ve tasarım işi ile uğraşan kişiler de bu harika cihazlar ile projelerini rahatlıkla tamamlayabilir. Cad, Sketchup ve 3D Max gibi yazılımlar için geliştirilen Nvidia Quadro ekran kartı ile işlerinizi aksatmadan ve çok daha kısa sürelerde tamamlayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinde şekillendirdiğiniz tasarımları; video formatına ve farklı grafik yapılarına çevirebilirsiniz veya 3 boyutlu yazıcılar üzerinden fiziksel ürünler elde edebilirsiniz. Monster Gaming laptop modellerini incelemek için www.monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

DDR3-1600Mhz ramlarin tekli ve ikili kanal bellek testlerine, ana kartlar üzerinde gerçekleştireceğiniz BİOS güncellemelerine, gaming laptop önerilerine, farklı grafik ve işlemci ürünlerine ait incelemelere kanal vasıtası ile ulaşabilirsiniz. IPS panel ekrana sahip cihazların mı yoksa standart tünel kullanan bilgisayarların mı daha canlı ve kaliteli renklere sahip olacağını ve bunun gibi onlarca teknik bilgiye Monster Notebook Youtube kanalı üzerinden erişebilirsiniz.