Alışverişinizi Ucuza Getirmenin Püf Noktaları Neler Olabilir?

Okuma Süresi: 2 Dakika  | Yazdır

Alışverişlerimiz ucuza getirmek hepimizin hayali. Bu hayali gerçekleştirmek için ya sezon sonu indirimlerini bekleyeceğiz ya da pazarlık yapabileceğimiz mağazalardan alışveriş yapacağız. Peki ya pazarlık yapmak imkanımız yoksa ve indirim sezonu değilse ne yapacağız? diye soruyorsanız merakınızı hemen giderelim: İndirim kodları.

Picodi.com bu işi yapan en iyi sitelerden biri. Sitede bilindik pek çok mağazanın indirim kodu ve özel kampanyaları bulunuyor. Örneğin bir tıkla ulaşabileceğiniz koton indirim kodu ile 30 TL indirim kazanabiliyorsunuz.

Türkiye başta olmak üzere yaklaşık 32 ülkede faaliyet gösteren Picodi.com özel günler için hazırladığı sayfalarda da kullanıcılarının karlı çıkmasını sağlıyor. Örneğin Black Friday için hazırlanan sayfada kullanıcılar o güne özel yapılan tüm indirimleri ve kampanyaları Picodi sayesinde bir arada görebilme fırsatını yakalıyor. Yine Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde de tüm indirimler tek bir sayfada kullanıcılara sunuluyor.

Yapılan araştırmalara göre indirim kodları kullanıcıların satın alma davranışlarını olumlu yönde etkiliyor.

Temiz bir tasarıma sahip olan Picodi’nin kullanımı da oldukça kolay görünüyor. Anasayfadaki arama çubuğundan dilediğiniz mağazanın ismini yazarak o mağazaya ait tüm indirim kodlarını ve kampanyalarını görüntüleyebiliyorsunuz. Daha sonra açılan kodu kopyalayarak satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce gerekli kısma yapıştırıyorsunuz ve indirim otomatik olarak uygulanıyor. İndirimlerden faydalanmak istiyorsanız Picodi.com’a göz atmanızda fayda var.