Anroid Sistemli Telefonunuzda Olması Gereken Uygulamalar Nelerdir?

4520_androidYaklaşık olarak 3 yıldır android işletim sistemli telefon kullanan birisi olarak, bu makalenin android kullanıcılarına faydası olacağı düşüncesindeyim.. 

Aşağıda bahsedeceğim tüm uygulamaları ücretsiz olarak google play’den indirebilirsiniz..

1 .Videoder : Bu uygulama ile cep telefonlarınıza istediğiniz video klipleri istediğiniz kalitede indirip tekrar tekrar izleyebilirsiniz..

2. Hızlı notepad : Zaman zaman cep telefonunuzda bazı notlar alıp kaydedip bunları paylaşmayı düşünebilirsiniz…İşte tam aradığınız program bu..

3. Wikipedia turkish : Bu programı bulduğumda çok sevinmiştim..Bildiğimiz ansiklopedinin online halidir. Ne ararsanız var. Hatta Türkçe kaynaklar yetersiz geliyorsa başka dillerde de arama yapabiliyorsunuz…

4 . Gazeteler : Tüm gazetelerin mobil versiyonları bir arada.. Gece yatmadan baktığım en güzel program..

5 . Ebrosür : Bir çok firmanın güncel katalogları, indirim broşürleri düzenli şekilde yayınlanıyor. Vazgeçilmezlerimden..

6 . Officesuite : Bu program ile her türlü word, excel, pdf dosyalarını rahatlıkla açıp okuyabilirsiniz. Pro versiyonunda değişiklikler bile yapabilirsiniz..

7 . Androturk radyo : Bu uygulama ile bir çok yerli radyo kanallarını internet ortamında online dinleyebilirsiniz..En güzel yanı radyoları slow, pop ,halk, yabancı şeklinde kategorileştirmeleri..

8 .Speedtest : Bu uygulama ile internet hızınızı doğru bir şekilde ölçebilirsiniz..

9 . Mx player : Her tür videolarınızı bu programla rahatlıkla açıp izleyebilirsiniz..

Yazar: Adem Meteoğlu