Beklenen oyun: Trackmania UNITED çıktı!

Okuma Süresi: 3 Dakika  | Yazdır

Meşhur online devasa aksiyon araba yarışı olan Trackmania Nations’dan sonra bu sefer birçok yenilikle beraber Trackmania United geldi. United adından da anlaşılacağı gibi oyunculara ve yeteneklerine göre düzenlenmiş bir oyun halini aldı. Trackmania Nations’da ise, ülkelere göre düzenlenmiş bir oyun sistemi vardı. 250MB’lık ve ücretsiz indirilip oynanılabilen Trackmania Nations‘ta Türkiye dünya sıralamasında 78 ülke arasında hala ilk 10’daki yerini korumakta. İlk 5’e girdiğimiz zamanlar da oldu. Ben(MaTaDoR) Trackmania’nın Türkiye Official Sitesi ve forumunun kurucularındanım. Trackmania Nations’dan bu yana 8 aya yakın süre geçti ve Türkiye’deki oyuncuların ve takımların katıldığı birçok etkinlik yaptık ve devam etmekteyiz. şimdi sıra United’da fakat bu müthiş oyuna sahip olmanın bir bedeli var. şu an oyun resmi sitesinde 49.99$’a satılmakta. Bu oyuna verilecek ücretin karşılığını son kuruşuna kadar alacağınızı düşünüyorum, hele ki araba yarışlarına meraklı iseniz bu oyundan memnun kalacağınızı garanti edebilirim. Oyunun fizik ve grafik motoru gerçekten çok sağlam. Üyle ki araçların her türlü eğimde veya zıplama rampasındaki hareketini olabilecek en gerçekçi biçimde izleyebiliyorsunuz. Grafik motoru olarak da benim 6600GT’de 1280×1024’de Pixel Shader’i 1 kademe düşürerek diğer herşey en yüksekte 50+ FPS ile oynayabiliyorum. Oyun tamamen online tabanlı ve dünyanın heryerindeki herhangi bir serverda rahatlıkla oynanabiliyor ve oyunun online motoru ile hiçbir zaman high ping, loss, lag, latency gibi sorunlar yaşamıyorsunuz.

Oyunu satın almak için: https://buy.metaboli.com/vnt/panier.html?partenaire=9&id_titre=178 linkinden siparişinizi verebilirsiniz. Oyun henüz kutulu halde ülkemizde satılmaya başlanmadı. Bu yüzden yanlızca key olarak satın alınabilmekte. Bugün siparişini verenlere key’ler dağıtılmaya başlandı. Kredi kartı mastercard ile anlaşmalı olan herkes oyunu bu linkten güvenle satın alabilirler. Mail’inize 880MB’lık oyunun tam sürüm olan yüksek hızlı indirme linkiniz + lisanlı key’iniz gelecektir.

Oyundan aldığım birkaç ss:

TMUnited Resim Arşivi
http://www.alltimeracing.net/images/tmu-images.rar

Videolar:
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu01.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu02.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu03.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu04.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu05.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu06.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu07.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu08.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu09.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu10.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu11.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu12.rar
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu13.rar
diye
http://www.alltimeracing.net/videos/tmu26.rar ‘ ya kadar videolar gidiyor. Hepsini indirmenizi tavsiye ediyorum…

Üok güzel bir oyun, eğer Trackmania Nations’u henüz oynamamış olanlarınız varsa; buradan ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Nations’a biraz alıştıktan sonra eğer beğenirseniz United’a geçebilirsiniz karar sizin.
Bu oyunu yarış tutkunu herkese tavsiye ederim. 

Daha Fazla Bilgi için;

Oyunun Resmi Sitesi: www.trackmaniaunited.com

Oyunun Türkiye Resmi Sitesi: www.trackmania-turkiye.com