Bilgiustam.com Blog Ödüllerinde

Okuma Süresi: 2 Dakika  | Yazdır

bo

Bilgiustam sitesi Blog Ödüllerine bu sene Teknoloji kategorisinde katılıyor. Geçen sene Haber-Gündem kategorisi gibi yanlış bir alanda katılıp, ilk üç sıra arasında dereceye girememiştik. Bu sene daha iyi bir netice bekliyoruz.

Neler Yapıyoruz?
3 yılı aşkın süredir yayın hayatını sürdüren Bilgiustam sitesi, Türk internet mecrasına katkıda bulunmaya tüm hızıyla devam ediyor. Sitemizde yayınlanan yüzlerce özgün makaleye sizlerden her gün 100’e yakın yorum gelmekte ve bu da bizim çalışmalarımıza ayrı bir şevk katmaktadır.

Bilgiustam sitesini sürekli olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Son iki ay içerisinde sitenin tüm tasarımını baştan sona yenileyip daha kullanışlı bir hale getirdiğimiz gibi geçen hafta yürürlüğe koyduğumuz yazarlık sistemimizle de yazı gönderme isteklerinize cevap vermekteyiz.

Yolladığınız iletişim mesajlarından ve yorumlardan, bizi öğretmen gibi gördüğünüzü ve yazılarımızı güven duygusuyla takip ettiğinizi açıkça hissetmekteyiz. Öğretmenlik konusunda hiç tecrübem olmamasına rağmen kendi adıma bu şekilde hitap edilmek egomu okşuyor gerçekten. Eğer sizlere bilgi anlamında karınca kararınca birşeyler kazandırabiliyorsak ne mutlu bize…

Oy kullanmak için;

1. Blog Ödüllerine kayıt olun: http://2009.blogodulleri.com/kayit

2. Email’inize gelen onay linkine tıklayarak üyeliğinizi tamamlayın.

3. Kategorilere göre istediğiniz siteye oy verin: http://2009.blogodulleri.com/kategoriler

Eğer Bilgiustam.com’a oy vermek isterseniz;

4. Aşağıdaki linkten sayfanın üstünde çıkan bölme aracılığıyla oyunuzu Bilgiustam’a verebilirsiniz: http://2009.blogodulleri.com/blog/bilgiustam

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir