Corel WordPerfect Lightning’ in halka açık beta sürümünü yayımlıyor!

Okuma Süresi: 3 Dakika  | Yazdır


Corel WordPerfect Lightning programı, bir PC üzerindeki notları hakkını vererek internetle senkronize ediyor!

Corel in 27 Şubatta çıkardığı WordPerfect Lightining adlı programın halka açık ilk sürümü, sözcük işleme ve not alma gibi ihtiyaçları karşılıyarak online services modelini bir üst seviyeye çıkarmaya çalışan ücretsiz bir uygulama. WordPerfect Lightining analist tarafından: ilk aşama olarak Corel, WordPerfect Office için yeni servisler meydana getirmek ve dağıtmak girişimde olarak tanımlandı. Corel uygulamanın bir WordPerfect yenilemesi olmadığı noktasına dikkati çekti — Program; internet ve dökümanlar arasında bir köprü tipi oluşturacak şekilde daha iyi düzenlenmiş.


Richard Carriere, Corelin ofis üretkenliği genel müdürü: -WordPerfect Lightining de masaüstü ve Web uygulamalarının karıştırılması ile, Corel bilgisayar kullanımı konusunda, tamamen melez bir yaklaşım sergilemektedir dedi.

Programdaki Notes (Notlar) adlı araç Microsoft Word, Adobe PDF, ya da Corel Word Perfect dosyalarını gösterebilme yeteneğine sahip bir Viewer (Gösterici) aracı nin yanında, kullanıcılara metin ve görüntü kayıt etme imkanı tanımakta. Programın içeriğindeki bir diğer araç da kullanıcılara uygun bir şekilde dosyaları düzenleme imkânı sağlayan: Navigator (Dümenci, Kılavuz).

Microsoft Xp ve Vista nın her ikisine de uyumlu olan dosyanın boyutu 20MB. (İndirmesi uzun sürmez ;) ). Corel WordPerfect Lightining i indirmek isteyenler Corel download sitesini ziyaret edebilirler. Eleştirmen’ in kılavuzunu indirmek için tıklayın!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir