Doğrudan Satış Üzerine Özel İş Fırsatları

Okuma Süresi: 6 Dakika  | Yazdır

Almanya’da aktif olarak 30 yıldır 28 ülkede doğrudan satış firması olarak yoluna devam eden LR Health & Beauty firması Türkiye’de çalışmak isteyenlere iş fırsatı sunuyor! Kısaca sizlere LR firmasından bahsedelim dilerseniz;

LRLR Kozmetik Ürünleri ve Kalitesi

Firmanın Almanya’da bulunan dev üretim tesislerinde ünlü markaların kalitesinde kozmetik ürünler ürettiğini ve bu kozmetik ürünlerinde cilde zarar verecek hiç bir madde bulunmuyor. Ayrıca hayvansal hiç bir yağ kullanılmıyor çoğunluğu doğal olan ürünler kullanılıyor. Çoğu kadınların şikayet ettikleri nokta kozmetik ürünleri kullanım sonrası ciltte oluşan sivilceler ve cilt lekeleridir. Bu yüzden LR bu konuda çok uzun zaman üzerinde çalışmış olup, cilde zarar veren tüm etken maddeleri ayıklamış ve yerine doğal ürünler eklenmiştir. Kozmetik ürünleri serinde LR Deluxe ve LR Colours serileri bulunmaktadır. Bu 2 seride yelpazesi geniş ürünler bulunmaktadır ve bu ürünler gerçekten bayanların beğenerek aldığı ürünler olup, ayrıca fiyatları da piyasadaki marka ürünlere göre çok uygundur.

LR Cilt Rahatsızlıklarının İyileşmesine Yardımcı, Bitkisel Doğal Tedavi Ürünleri

LR ürünleri arasında özellikle Türkiye’de en çok ilgi gören ürünler ise Aloe Vera bitkisi kullanılarak ve bu bitki dışında ürünlerinde pek çok cilde şifa veren etken bitki özleri kullanılmaktadır. Cilt rahatsızlıklarına iyi gelen bu ürünlerin her bir ayrı bir değerli ve Türkiye’de her evde bulunması gereken ürünler listesinde yer alan ürünler de olduğunu bilmenizi isteriz. Aloe Vera mucizesini ürünlerinde birleştiren LR firması insanların ciltlerinde olan rahatsızlıkların iyileşmesinde yardımcı ürünler olup, ayrıca iyileşme sürecini de baya bir hızlandırdığını kullanıcı görüşlerinde görmekteyiz. Aloe Vera ürünleri iyi geldiği bazı cilt rahatsızlıkları şöyle; Egzama, Sedef, Açık Yaralar, Burkulmalar, Mantar, Nasır, Siğil, Alerjik Reaksiyonlar, Güneş Yanıkları, Cilt Lekeleri, Cilt Çukurları ve aklıma gelmeyen pek çok cilt sorunlarına iyi gelen ürünleri mevcuttur. Ayrıca LR kullananlar gerçekten çok olumlu yorumlarını da beraberinde getirmektedir. Bunun için internet üzerinden araştırma yapmanızı da öneririm.

LR Antibakteriyel Microsilver Plus Set Ürünleri

LR’da bulunan Microsilver serisi de içerdiği Gümüş etken maddesi sayesinde antibakteriyel bir özellik sağlar ve bu durumda ciltte bakteriden ve mikroptan oluşan pek çok cilt rahatsızlıklarına Microsilver Plus serisi iyi gelmektedir. Örnek vermek gerekirse; Mantar, Ağız Yarası (Aft), Sivilce, Akne, Saç Egzaması ve aklıma gelmeyen yine pek çok cilt sorunlarına iyi geldiğini söyleyebiliriz. Burada uyarmak isterim ki, bir tek ürün bütün bu rahatsızlıklara iyi geliyor demiyoruz, Microsilver Plus serisinde bulunan ürünler iyi geliyor.

LR Anti-Age Kırışıklık Karşıtı Ürünleri

LR’ın aynı zamanda kırışıklıklar için üretmiş olduğu pek çok etkili ürünleri mevcuttur. Bu ürünleri yaş gruplarına göre kullanıma sunan firma 25 yaştan başlıyor ve 60 üzeri yaşa kadar önerdiği pek çok etkili kırışıklık karışı ürünleri kullanıcılarına sunuyor. Özellikle Zeitgard serisinde bulunan Diamonds serisi gerçekten çok başarılı olduğunu ve 40 yaş üzeri kişileri hedef alan bu ürünler göz çevresi ve ağız kenarları bölgelerinde çok etkili sonuçlar veriyor. Diğer yandan Zeitgard 2 Anti-Age Kırışıklık Cihazı da dikkatleri çeken ürünler arasında yerini alıyor. Almanların mühendisleri ve profesörleri Zeitgard 2 kırışıklık cihazı üzerinde çok çalışmış olduklarını ve bu cihaz sayesinde ütüleme sistemi ile cilt kırışıklıklarına karşı en etkili ürünlerinden birisi olduğunu dile getirmek istedim. Cihaz ile birlikte verilen kırışıklık krem ürünleri sayesinde kırışıklıklarınıza da veda edeceksiniz. Ayrıca Zeitgard serisinde bulunan bir diğer cihaz ise Zeitgard 1 Yüz Temizleme Cihazı bu cihaz da siyah noktaları temizlemeye ve gözenekleri temizlemeye yarayan eşsiz bir Alman harikası cihazdır. Bu cihaz sayesinde çok kişinin siyah nokta sorunlarına veda ettiklerini söyleyebiliriz.

LR İle Çalışmak İstiyorum!

Evet sizlere çok kısa bilgiler vererek LR firmasının ne gibi ürünler ürettiğini anlatmaya çalıştım. Şimdi LR ile nasıl para kazanırız? biraz da işin bu boyutunu konuşalım dilerseniz. Öncelikle sizlere belirtmek isterim ki, LR doğrudan satış firması olduğu için LR ürünlerini marketlerde, eczanelerde, internet satış sitelerinde bulamazsınız ve satın alamazsınız. İşin püf noktası da burada başlıyor zaten, LR ile çalışmanız için LR iş ortağı olmanız gerekiyor. Bunun için LR sizden bir sermaye istemiyor, öğrenim durumunuzu sormuyor, çalışma saatlerini siz belirliyorsunuz, çalıştığınız kadar para kazanıyorsunuz, size aylık veya yıllık bir kota koymuyor, herhangi bir sözleşme yapmıyorsunuz istediğiniz zaman çekilme hakkınız mevcut, şartlar böyle olunca neden ben çalışmayayım dediğinizi duyar gibi olduk.

LR ürünlerini sizlere bahsetmiştik yukarıda hepsi bir birinden değerli ve insanların ihtiyaç duyduğu ürünler bu ürünleri ister %40 kar ile satın para kazanın, isterseniz de kendi ekibinizi oluşturarak büyütün ve daha çok para kazanın. Benim size önerim ekip kurarak ağınızı büyütmeniz olur. Çünkü ürünü sattığınız kişi ürünü belki de 1 kere alır sonra sizi unutur, ama ekibinize iş olarak yapmasını istediğiniz kişi devamlı olarak ekibini büyütür ve sizin ekibe aldığınız kişiler de kendi ekibini oluşturur ve ağınız bu şekilde çığ gibi büyür. Peki ağınız büyüdüğünde ne ne olacak? işte burada artık kazanmaya başlıyorsunuz. Ekibinize aldığınız kişiler çalışmaya başladıkça ürünler satılıyor LR iş ortakları ekleniyor bunlar size prim olarak yansıyor. Bu işten aylık 800 TL kazanan da var 150.000 TL kazanan da var! Bu yüzden bu sistem sayesinde pek çok kişi zengin oluyor ve sizde bu iş fırsatı sayesinde bu paraları neden kazanmayasınız?

Artı Olarak LR Sizin Puanınıza Göre Altınıza Araba Veriyor!

Sadece aylık prim kazanmıyorsunuz ayrıca LR firmasının sizin çalışma şeklinize göre ödüllendirme gibi özellikleri de mevcuttur. Bunların arasında en çok dikkat çekenleri ise LR araç konseptidir. PW yani puan sistemi ile aynı zamanda puan değerinize göre araç sınıfları mevcuttur. Clio, Opel Corsa, Mercedes GLA180, Mercedes C Serisi ve hatta Porsche marka araçları da sizlere şirket aracı olarak sunuyor. Hiç bir masrafına siz karışmıyorsunuz yakıtınızı koyuyorsunuz ve aracınızı keyif ile kullanıyorsunuz.

İzin verin size bu detayları WhatsApp destek hattımdan vereyim ve size çalışma şeklini veya ürünleri anlatayım. Kafanıza yatarsa çalışmaya başlarsınız, yatmazsa da kimseyi ikna etmeye çalışmam benim ekibime dahil olmak isteyenlere kapım her zaman açıktır.

Bu arada belirtmek isterim ki, LR iş ortağı olabilmeniz için direk firma üzerinden üye olamıyorsunuz sizi ancak bir LR iş ortağı sisteme dahil edebilir.

Burada dikkat etmeniz gereken husus ise sizi iyi yönlendirebilecek bir LR ekip lideridir! Ben aktif olarak 8 aydır bu işi yapıyorum ve şuan takım lideriyim ve iş ortaklarıma ful destek veriyorum. LR firması ile çalışmak istiyorsunuz Ekibimde sizi de görmek isterim!

İncelemek isteyenler için web adresim: http://www.isortagiol.com

LR firması ile çalışmak isteyenler için WhatsApp&Tel hattım: 0532 435 2117

Güzellik Uzm. Est. Sibel Ay LR Ekibi