Evcil Hayvan Ürünleri

Okuma Süresi: 2 Dakika  | Yazdır

Yaşamını başka bir türle paylaşanlar belirgin şekilde diğerlerinden ayrılır. Onlar için her şey daha farklıdır. Eğer bir hayvanla beraber yaşıyorsanız yemek yemekten tutun da giyim kuşama kadar her alanda ondan etkilenirsiniz. Hayvanların sade ve doğ  al yaşam tarzı ruhunuzdaki fazlalıkları yüzünüze vurur adeta. Onların saf sevgisi sizi yavaş yavaş büyüler ve başkalaştırır. Zamanla aranızdaki etkileşim tahmin edemeyeceğiniz boyutlara ulaşır.

Sonunda bir insanla anlaştığınızdan çok daha iyi anlaşmaya başlarsınız onlarla. Siz onları anlamasanız da onlar sizi anlar ve kendini anlatmanın da bir yolunu bulur. Sonra bir de bakarsınız ki benzeşmeye başlamışsınız. O sizin gibi davranmaya başlamış, siz de onun gibi. Siz farkına bile varmadan ailenin kan bağından da öte bağlarla bağlandığınız bir ferdi oluvermiş. Onun ihtiyaçlarını, kendi ihtiyaçlarınızdan daha fazla önemsemeye başlarsınız. Gün gelir yemez, yedirir, içmez içirirsiniz. Kendinizi, kendinizden çok ona alışveriş yaparken bulduğunuz günler olur. Bunun ne maddi ne de fiziki zorluklarını sorun etmezsiniz. Etmezsiniz ama bunları hafifletmek için basit bir yolu da reddetmezsiniz herhalde. Öyleyse aşağıdaki linklere bir göz atmalısınız:

n11

Artık doğrudan sadece evcil hayvanlara özel ürünler satan mağazalar da var. Aşağıda bunların birkaçını görebilirsiniz. Bu mağazaların birçoğunda mama dışında, şampuanlar, taraklar, fırçalar, yataklar, aksesuarlar vb. ürünler bulabilirsiniz. Bir de elbette  n11, hepsiburada, gittigidiyor gibi fırsat mağazaları var. Alışverişlerinizi yapmadan önce kesinlikle fiyat ve fırsat karşılaştırması yapın.  Söz konusu mağazaların hediye çeki ya da indirim kuponu gibi özel indirimler verip vermediğini inceleyin. Genelde mağazalar bu tip fırsatları kendi sayfalarından duyurmak yerine “İndirim Kodlarım”’da yayımlamayı tercih ediyorlar. Yani diğer bir ifadeyle n11.com’da alışveriş yapmadan önce gidip işinize yarayacak şuna benzer bir n11 indirim kuponu olup olmadığını araştırmak için vakit ayırın. Doğru zamanda doğru fırsata denk gelirseniz aynı fiyata 1 paket yerine 2 paket birden alabilirsiniz.

İşte  evcil hayvan  ürünleri satın alabileceğiniz bazı online mağazalar:

  • petshoptaneve.com

  • zooplus.com.tr

  • markamama.com.tr

  • n11.com

  • hepsiburada.com

  • gittigidiyor.com