Online TV Kanallarının Gelişimi

Okuma Süresi: 2 Dakika  | Yazdır

MNG Medya Grubu yönetiminde olan TV8 kanalı, 1999 yılında gerekli olan test yayınlarından başarı ile geçmiş ve diğer kanallar gibi normal yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede yükselişe geçen kanal, NBA yayın haklarını almasıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. İlk zamanlarda sadece haber programları düzenlenen TV8 kanalı, 2013 yılında Acun ILICALI’ya satıldıktan sonra haber programları yayından kaldırılmış ve yerine eğlence tarzındaki programlar düzenlenmeye başlanmıştır. İlerleyen süreçlerde izleyicilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına, kanalda yarışma programları ve diziler de yayınlanmaya başlamıştır.

Acun ILICALI, girişimci kimliği ile TV8 kanalı bünyesinde kendisine yeni bir ekip kurmuş ve yayın akışını sıfırdan düzenlemiştir. Öncelikle İtalya ve ispanya liglerinde oynanan maçları hizmete sunan ILICALI, daha sonra Survivor, Yetenek Sizsiniz gibi yarışma programları düzenleyerek, tüm Türkiye’nin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Türkiye standartları üzerinde yayın hizmeti veren TV8 kanalı, kısa sürede adını üst sıralara taşımış ve birçok ödüle layık görülmüştür.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam eden kanal, teknolojiyi yakından takip ederek HD yayına geçti. Doğan Medya Grubu’nun da ortak olmasıyla, kalitesini daha da üst düzeye çıkarmış ve Türkiye halkına son teknoloji ile hizmet vermektedir. Yapılan çalışmalar neticesinde, büyük bir değişiklik dönemi geçiren kanal, her yaştaki insana hitap edecek programlar düzenlemiştir. O ses Türkiye, O ses Türkiye Çocuklar, Ver Fırına, Maşa ile Koca Ayı gibi ve buna benzer birçok programları yayınlayarak en çok takip edilen kanallar arasında yer almayı başarmıştır.

Acun ILICALI, kanalın başına geçtiği günden bu yana TV8 kanalında köklü bir değişiklik başlatılmış ve Türkiye standartları üzerinde yayın hizmeti vermeye devam etmektedir. Bu eşsiz hizmeti internet üzerinden almak isterseniz, http://www.onlinecanlitvizle.com adresi üzerinden web sayfamıza giriş yaparak ilgili sayfamızdan hizmet alabilirsiniz. Bizler de, siz değerli takipçilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına, HD kalitede yayın hizmeti sunmakta ve güvenlik açısından her türlü tedbiri almış bulunmaktayız. Web sayfamız üzerinden diğer kanallarımızdan da hizmet alabileceğiniz gibi, sadece TV8 kanalından hizmet almak isterseniz, http://www.onlinecanlitvizle.com/tv8-canli-tv-izle adresi üzerinden bu kanalı takip edebilirsiniz.