Panasonic’den yeni plazma televizyon

Okuma Süresi: 1  | Yazdır

Panasonic firması Viera G20 serisi adını verdiği yeni plazma televizyonu piyasaya sürmeye hazırlanıyor, “Artık öldü” denilen plazma televizyonların bu yeni seri ile canlanması bekleniyor.

Panasonic Viera G20

Viera G20 serisinin dikkat çeken ilk özelliği yüksek görüntü ve ses kalitesi sunmasına rağmen abartılı bir fiyat etiketinin bulunmaması. Televizyonlar için görüntü ve ses seltifikasyonları da sunan THX firması Viera G20 serisi için özel bir görüntüleme modu tasarladı, film THX modunda izlendiğinde stüdyoların prodüksiyon çalışmalarında kullandığı reklendirme ve ses ayarına yakın bir performans sergilediği iddia ediliyor.

Televizyon çevrimiçi özellikleriyle de oldukça göz dolduruyor, kullanmadığınız zamanlarda Google Picasa ve Filickr hesaplarınıza bağlanarak televizyonunuzu devasa bir dijital çerçeve olarak kullanabilirsiniz bunların dışında Viera G20’ler online hava durumu ve Youtube videolarını görüntüleyebiliyor.

Satış fiyatı 1300 dolardan başlayan G20 serisi televizyonları boyutu 42 ile 49 inç arasında değişiyor, televizyonlar 40.000:1 kontrast oranı, 1080p yüksek çözünürlük ve 3 HDMI girişine sahip

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir