Halı denince akla öncelikle ev kullanımına uygun halılar gelse birçok farklı mekan ve alan için halı üreten firmalar var. Halı ihtiyacı duyulan alanlardan bir biri de camiler, özellikle bu konuya odaklanmış üretici firmalar hem kullanışlı hem ihtiyaç duyulan alana yönelik malzeme ve desende üretimler yapmaktadır. Cami halılarında gözetilen öncelik, uzun ömürlü olmaları, pratik kullanım ve temizlenme özelliğine sahip olmaları, antibakteriyel malzeme ve teknoloji ile üretilmiş olmaları ve mekana uygun desenlerde üretilmeleridir.

Büyük metrekareli alanların zemininde kullanılan cami halıları uzun yıllar boyunca değiştirilmeden de ilk günkü kaliteli görünümünde kalmalıdır. Sınır tanımayan renk ve desen seçeneğiyle birbirinden özel halılar tasarlayan firmalar çok geniş seçenek yelpazeleri oluşturmaktadırlar. Kullanılacak alan, halının büyüklüğü, desen ve kalınlığına göre değişiklik gösteren cami halısı ihtiyaçlarına yönelik, bazı firmalar tarafından ücretsiz keşif hizmeti verilmektedir. Bu keşif hizmetinden sonra hazırlanan proje sonucunda cami halısı fiyatları için teklifi hazırlamaktadırlar.

Yurt içi pazarından beklenen ilgiyi gören birçok firma, hizmetlerini yurt dışı pazarında da başarıyla devam ettirmektedir. Son yıllarda değişen ve gelişen müşteri taleplerini en ideal seviyede karşılayabilmek için çalışmalarına devam eden sektördeki öncü şirketler, özel projelerde de müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek için özverili çalışmalar gerçekleştirmektedir. Cami halısı, büyük metrekareli yurt halıları, konferans salonu veya eğitim kurumlarından gelen talepleri en doğru şekilde değerlendirecek niteliklere sahip profesyonel ekipler hizmet vermektedir.

Cami Halılarında Aranan Özellikler

Cami halılarında bahsettiğimiz tüm bu özelliklerin yanında sektördeki öncü firmalar kullanım kolaylığını düşünerek ekstra özellikler de geliştirmişlerdir. Bu özelliklerden biri de kaymaz tabandır. Tüm bu detayları ve özellikleri toparlamak gerekirse, aranan ve istenen kriterler şu şekildedir:

  • Kaymaz tabanlı,
  • Uzun ömürlü,
  • Diz izi yapmayan,
  • Renk ve desenleriyle dikkat çeken,
  • Tüy ve toz bırakmayan,
  • Anti-statik,
  • Anti-bakteriyel ve

Sınırsız renk-desen seçeneğine sahip koleksiyonlar üreten firmalarımız cami halıları konusunda ülkemizde ve dünyada oldukça tercih edilmektedir.

Her zevke ve İhtiyaca Uygun Koleksiyon

Her zevke ve tarza uygun olarak hazırlanan geniş halı koleksiyonları; mekanın iç mimarisi ve dekorasyonu göz önünde tutularak da yeniden cami halısı modelleri belirlenebilmektedir. Saflı, göbekli ve mistik desenler zevke uygun olarak tasarlanarak tüketicilere ve kurumlara sunulmaktadır. Estetik açıdan zengin, desen-renk açısından sınırsız ve ihtiyaca özel cami halısı tercihlere göre değişiklik göstermektedir. Siz ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi belirtin zengin seçeneklerden biri mutlaka bütçe ve zevkinize hitap edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here