Çocukların Spor Ayakkabı Tercihi

Çok az moda akımı NikeAirMax modeli kadar uzun süre gücünü kaybetmemeyi başarabildi. TinkerHatfield’in 1987’de ilk kez tasarladığı AirMax’in bu kadar uzun süre popüler kalmasında elbette yeni nesillerin beğenisini kazanmasının etkisi var. Çocuklar ve gençler pek çok sebepten ötürü AirMax tasarımlarını giymeyi seçiyor.

Bu sebeplerin en başında elbette eğlenceli tasarım geliyor. Çocuk NikeAirMax modelleri çocukların neşeli iç dünyalarını yansıtan renkli tasarımlarıyla onları kendine çekiyor. Klasik çizgilerle modern desenlerin bir araya geldiği yeni sezon çocuk NikeAirMax modelleri bebeklerin, çocukların ve gençlerin beğenisini daha ilk görüşte kazanıyor.

Çocuk NikeAirMax modellerinin ikonik havalı tabanları çocukların bu ayakkabıları sevmelerinin bir başka nedeni. Koşarken ve oynarken gün boyunca konfor veren havalı topuk tasarımı sayesinde çocuklar keyifle oynadıkları çocuk NikeAirMax ayakkabılarını ayaklarından çıkarmak istemiyor.

Aileler de çocuklarının ayak sağlıkları, ayak gelişimleri ve güvenlikleri için doğru ayakkabıyı seçmek istediklerinde çocuk NikeAirMax ayakkabılarının popülerliğinin bir sebebi daha ortaya çıkıyor. Darbe emici ve ayağa uyum sağlayan Pyhlon malzemeli orta taban köpüğü, kaymaz kauçuk alt taban ve hava alarak ayağı terden, kötü kokudan ve bakteriler ile mantarlardan koruyan deri ya da file dış malzemesi sayesinde çocuk NikeAirMax modelleri çok sağlıklı birer tercih.

Siz de çocuğunuza en uygun NikeAirMax ayakkabıyı bulmak için Rookie Kids mağazalarını ve https://www.rookie.com.tr/nike-air-max-cocuk adresini ziyaret edin.