Nerede olursanız olun hiç fark etmez, istediğiniz yerden sadece bir internet ağı sayesinde internetten film izlemenin keyfini çıkarın. Sadece televizyonunuzda ki kanallara takılıp kalmayın. Biliyoruz ki televizyon kanallarında istediğiniz bir filmi bulmak oldukça zor bir durumdur. Televizyon kanlarlında olan bir filmi izlemeye başlarsınız tam olarak konuyu bilemezsiniz, hatta film içerisinde olan reklamların ne kadar uzun olduğunu da biliyoruz. Reklamlar o kadar üzer ki filmin konusunu bile nerde ise unutursunuz. Üstelik zaman geçtikçe filmin aslında izlemek istediğiniz bir film olmadığını da anlarsınız ama maalesef belli bir zamandır filmi izlediğiniz için artık filmi değiştiremezsiniz de işte tam olarak burada eğer internet üzerinden bir film izliyor iseniz hem reklama takılmazsınız hem de filmi dilediğiniz gibi ileri geri sarabilirsiniz. Aslında filmi ileri ya da geri sarmak önemli bir durumdur. Neden mi? Filmde izlemek istemediğiniz bir sahne olur, yâda filmin bir anı çok monoton geçer ve arayı ileri sarmak istersiniz, hatta bir sahne sizi fazlası ile etkiler ve o sahneyi tekrar izlemek istersiniz, ancak bunu televizyondan film izlerken yapmanız mümkün değildir. Film içinde verilen reklamların bir nefes almak için ya da bir ihtiyacınızı gidermek için önemli olduğu belli, ancak neden onların istediği zamanda ve onların istediği sürede olsun ki, siz ne zaman ve ne kadar ara vermek isterseniz o zaman o kadar ara verin ya da hiç ara vermeden filmi sonuna kadar dilediğiniz gibi izleyin. İşte tüm bunlar internet üzerinden film izlerken mümkündür ancak. Hatta insanlar izlediği filmin kalitesini bile kendisi seçebilmelidir. Mesela full hd film izlemek istiyorsunuz ancak televizyonda bulduğunuz ve izlemek isteyeceğiniz filmin kalitesi bu değil, böylesi bir durumda da yapacak bir şey yoktur. Ancak internet üzerinden bu tercihi bile siz kendiniz seçmekte özgür olursunuz. İstediğiniz zaman istediğiniz kalitede ve istediğiniz türde film izleme imkânı ancak internet üzerinden film izlerken mümkündür. Televizyonun sizi esir almasına izin vermeyin siz kendiniz neyi nasıl isterseniz o olsun.

İnsanların iş hayatı genel olarak çok yoğun geçmektedir. Bu yoğunluğun için de bir de evde kaldığınız zaman zaten zor bir şekilde boş kalmışsınız bir de burada televizyona esir olmayın. Rahatça siz neyi isterseniz onu izleme imkânına sahip olun kimi insan yeni filmleri izlemek ister, kimi insan da eski filmleri izlemekten zevk alır. Siz hangi filmleri izlemek istiyorsanız o filmleri izlemekte özgür olursunuz. Mesela 2015 yılında gösterime girmiş filmleri izlemek istiyorsunuz. Burada yapmanız gereken olay internet üzerinden film izle 2015 yazarak o dönem çıkmış olan filmleri kolayca bulup izleme imkânına sahip olursunuz.

Bazı filmler gündeme bomba gibi düşer bu filmleri sizde kaçırmak istemezsiniz. Hatta bu filmi telefonunuza ya da bilgisayarınıza bile indirmek isteyebilirsiniz film indirmenin de ne kadar önemli bir konu olduğu da buradan anlaşılmaktadır. Dilediğiniz filmi yine bu platform üzerinden ister bilgisayarınıza, isterseniz de telefonunuza indirmek mümkündür. Bu sayede internet olmadığı yerlerde de filmi istediğini gibi izlersiniz. Hatta internet sağlayıcınız biraz yavaştır ve keyifli bir film izlemenize olanak vermez. Bu durum için yine telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirdiğiniz filmi kolayca izleyerek bu durumdan daha fazla zevk almış olursunuz. Bildiğiniz gibi bazı insanların evinde internet alıcılı bir televizyon yoktur ve o kişinin televizyondan film izlemesi daha zor olmaktadır. Bu durum da ise önceden internet üzerinden indirdiğiniz ve CD veya DVD yaptığınız filmi bir vcd player ile kolayca izleyerek bu zorluğun da önüne geçmiş olusunuz. İnternet üzerinden film izlemek her insanın hakkı olmaktadır. Sizin televizyonunuzun bir internet alıcılı televizyon olmaması bir suç değildir ve sizinde internet üzerinden film izleme hakkınız en az diğer insanlar kadar vardır. Sizin yapmanız gereken durum da filmi önceden indirip daha sonra dilediğiniz gibi bu filmi rahatça ve herhangi bir bölünmeye gerek kalmadan hatta dilediğiniz yerden izleme imkânına sahip olmaktasınız. Bu özelliklerinden dolayı internet üzerinden film izlem keyfi, insana ayrı bir keyif vermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here