Daha önce hiç online tesettür alışverişi yaptınız mı ?

Son günlerin en büyük pazarlarından biri olan tesettür giyim sektörünü inceleme fırsatımız oldu, Türkiye’nin e-ticaret sektörüne çok sonradan girmiş olması her alanda geri kalacağının göstermediğinin en büyük kanıtıdır tesettür giyim sektörü.

Önceki yıllara kıyasla bu alanda çok hızlı ilerleme kaydeden tesettür giyim tasarımcıları ve satıcıları, Hergün birbirinden güzel tesettür abiye ve tesettür elbise modellerini piyasaya sürerek milyonlarca tesettürlü hanım’ın gönlünü fethediyor.

Önceki yıllarda en büyük sorunlardan biri olan kapalı giyinen hanımların model yetersizliğinden dolayı sürekli aynı model kıyafetleri giyip tek tip dolaşmalarıydı.

Yeni hükümet ile birlikte bunun önü ülkemizde çok hızlı bir şekilde açıldıktan sonra bu alanda oluşan yılların boşluğu hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Okullarda ve çalışma alanlarında Tesettür giyim’e onay Verildikten sonra, Tesettürlü hanımlar gündelik giyim için ayrı iş kıyafeti ve düğün kına gibi organizasyonlarda ayrı kombinler tercih ediyor.

Avrupa’nın Tesettür Giyim İhtiyacını TÜRKİYE Karşılıyor.

Avrupa’da bulunan bir Çok ülkenin tesettür giyim ihtiyacı Türkiye’den Karşılanıyor.

Başlıca Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda gibi Avrupa ülkelerinde bulunan Gurbetçi Müslümanlar Tesettür giyim ihtiyaçları için Online alışveriş sitelerini tercih ediyor.

Başlıca Sebeplerinden biri Yurtdışında bulunan Tesettür giyim Mağazalarının Çeşit yoğunluğunun az olması ve Fiyatlarının Türkiye’deki tesettür giyim sitelerine göre çok daha pahalı olmasıdır.

Dünyanın neresinde olursanız olun Türkiye’den online olarak tesettür giyim siparişi verebilirsiniz

BÜYÜK BEDEN TESETTÜR GİYİM SORUNUNA BÜYÜK ÇÖZÜM

Büyük beden tesettür modellerinin yetersizliğinden şikayetçi olan tesettürlü hanımların sesine kulak veren Zarif tesettür, Bu alanda yaptığı özel çalışmalar ile birbirinden özel modelleri büyük beden giyime uyarlamayı başardı.

Uzun zamandır 54 beden’e kadar model tasarlayan firma yakın zamanda 48 ” 58 beden aralığında hizmet vereceğini duyurdu.

Gündelik Tesettür Elbise Modelleri Çok daha Modern

Genellikle düz modellerden oluşan günlük tesettür elbise giyim alışkanlığı alışılmışın dışına çıkıyor, Desenli elbise ve çiçekli boncuklu elbise modelleri ile çok daha zengin gösterilen modeller, daha çok seviliyor.

TESETTÜR ELBİSE MODELLERİ SOSYAL MEDYA GÜCÜ İLE TASARLANIYOR.

Özel tasarımcıların yoğun olarak boy gösterdiği sektörde her tasarımcının neredeyse 1 milyon takipçisi bulunuyor.

Takipçilerinin isteklerine göre ürün modelleri hazırlayan tasarımcılar gelen taleplere göre kreasyonlarını hazırlamaktadırlar.

Bir çok ünlü tesettür elbise tasarımcısını bir arada bulabileceğiniz zarif tesettür’ün alışveriş sitesini ziyaret ederek piyasada bulunan ünlü tesettür giyim tasarımcılarının ürünlerini inceleyip satın alma işlemi yapabilirsiniz..

AVRUPA’YA ÜCRETSİZ KARGO KAMPANYASI

Avrupa’da bulunan potansiyel müşteriler için Türkiye’de bir çok internet sitesinde bedava kargo kampanyaları dolaşmakta Güvenirliğine inandığınız tesettür giyim sitelerinden ücretsiz kargo avantajı ile sipariş verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here