Beylikdüzü satılık daire anlamında son derece hareketli bir bölge. Bu bölgede sadece mevsimlik yani dönemsel değil her mevsim hareketlilik söz konusu. Çünkü bölgede çok sayıda yeni ve şık proje hayata geçiyor, projeler de alıcılarıyla buluşmakta gecikmiyorlar. Neden? Çünkü bölge hem İstanbul dışında hem de iş olanaklarının göbeğinde bir bölge olarak yorumlanıyor. Ana arterler üzerinde ve de toplu ulaşım imkânlarının bölgedeki zenginliği, emlak değerlemesinde olumlu faktör oluşturuyor. 3. havaalanının yapılacağı haberleri bu bölgede çok ciddi bir hareketlenme yaşanmasını sağlamış ve de bölgede inşaatların yükselmesini sağlamıştı. Şimdi bu süreç son hızıyla devam ediyor. Bölgede her geçen gün değerler daha da fazla artıyor. Emlak piyasasının uzman isimleri, emlak yatırımcılarına Beylikdüzü bölgesi için uzun süredir yeşil ışık yakıyorlar. Yani bölgede prim hala devamlılık arz ediyor.

Yatırımcılar Doğru Portföyü Nasıl analiz Etmeli?

Emlak danışmanlarıyla hareket etmek doğru fikir olarak kabul ediliyor. Ancak emlak sitelerinin takibi d önemli çünkü her emlak ofisi aynı politikayla yönetilmiyor ya da her emlak danışmanı, mesleğinin gereklerini doğru yorumlayamayabiliyor. Bu risklerden uzakta olabilmek için de bilgi sahibi olunması önemli. Bu bilgiyi sanal emlak yayınlarıyla edinebilmek mümkün. Emlak siteleri sayesinde bölge hızlı bir biçimde taranabiliyor. Ayrıca bölgedeki projeler hakkında daha derin bilgi sahibi olabilmek de bu sayede gayet mümkün. Kiralık daire için de en sağlıklı yerin tespit edilebilmesi, yine sanal ortamda daha hızlı gerçekleşebiliyor.

Sizin kiralamak istediğiniz daireye ait kriterlerinizi sisteme girmeniz bu noktada yeterli oluyor. İstediğiniz fiyat aralığında, istediğiniz bina yaşında ve istediğiniz sosyal imkânlarda bir daire bulmanız böylelikle sadece saniyelerinizi alıyor. Beylikdüzü kiralık daire portföyünüzü oluşturduktan sonra da evleri ziyaret ederek içinize sinen birinde karar kılabiliyorsunuz. Daire sahibiyle bu sayede birebir iletişime geçmeniz de mümkün. Çünkü emlak sitelerinde sadece emlak ofislerinin portföyler yok. Burada daire sahipleri de yayın verebiliyorlar. Bu konuda karar size ait. İster emlak danışmanıyla isterseniz ev sahibiyle yol alabiliyorsunuz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here