Evlere değer katan biblolar

tumblr_lp2pactbOf1qk4ttxo1_500Biblo genellikle maddi değeri olmayan ama çoğu zaman kullanım sırasında manevi değeri olmaya başlayan ürünlerden biridir. Daha çok salonlarda, oturma odalarında, yatak odalarında ve çalışma odalarında kullanılan biblolar tek tip ürünlerin çok dışında, oldukça çeşitli ve farklı model ve boyutlarda yapılmaktadır. Aslında genel anlamda baktığınızda biblo bir eve canlılık veren ve o evin sahibini de anlatan modellerden oluşan görsel güzellikler olarak da tanımlayabiliriz. Örneğin hayatında sporu çok yüksek bir yerde tutan birisinin biblolarında da spor figürleri ve spor yapan insan figürleri görmek hiç zor olmayacaktır. Dolayısı ile aslında biblo hem odaya uyum saplayan hem de kişileri yansıtan objelerin başında gelir.

Küçük ebatlar olan biblolar daha çok masa üzerinde kullanırken daha yüksek ve büyük biblolar, direk yerlerde ya da kapı önlerinde şık bir gösteriş sağlayabilir. Müzik aletleri çalan biblolar, komik ve esprili biblolar, dans eden figürler ve dahası. Kısaca almak istediğiniz her objeyi bibloya uyarlanmış bir şekilde bulmanız çok olası. Sizlerde birden fazla model bulmak isterseniz ve özellikle farklı tasarımlar ve kaliteli biblolar ile buluşmak isterseniz Shuev‘in internet sitesinden çok daha fazlasını bulabilirsiniz.

çok-şık-biblo-örnekleriSizler için incelediğimiz bibloların hemen hemen hepsi alınmak istenilecek tasarımlardan oluşuyor. Dilerseniz tamamen beyaz renk, ya da cıvıl cıvıl olması bir tasarım ile odalarınıza farklı havalara katabilirsiniz. Bazen güzel bir hediye olabileceği gibi, beğeneceğiniz bir modeli ilk olarak kendinize hediye edecek kadar güzel ürünlerin başında geliyor. Sizlerde dekoratif biblolarınız ile masalarınızı ya da televizyon ünitelerinizi süsleyin ve herkesin ilk bakışta dikkatini çekeceği görsellere sahip olmuş oluverin.

Dikkat etmeniz gereken ise birden fazla biblo kullanımı yapacaksınız uyum sağlaması açısından aynı tarz bibloları tercih etmenizi öneririz. Birbirinde farklı boyutlarda olması bir sakınca vermeyebilir ama ayrı ayrı tarzları olan biblolar odalarınızı daha kalabalık gösterebilir. O halde sizlerde hemen siteden kendi tarzınıza yakın biblo modellerine bakın ve işte bu dediğinizin siparişini vererek en güzel köşenizde yerini almsını sağlayın.