Fransa’da Gidebileceğiniz En Gözde Destinasyonlar

Dünyada mutlaka gezilip görülmesi gereken başlıca şehirleri bünyesinde bulunduran Fransa, tatil fırsatları ile bunu destekleyip sizi etkilemeye devam edecek. Görsel açıdan doyurucu potansiyel bakımından da oldukça özel sunumlara ev sahipliği yapan bu güzel ülkenin, tatil konusunda size sağladığı avantajlar gerçekten çok özel. Avrupa’nın en gözde tatil destinasyonları genellikle Fransa’da yer alıyor. Fransa, Akdeniz ve Atlas okyanusunun tüm nimetlerinden yararlanan bir ülke. Sıcak iklim ve sahil kentleri ile de olağanüstü imkânları ayağınıza getiren bu muhteşem ülke, tam bir Avrupa kimliğine sahip. Hem doğal hem de tarihi birçok güzelliklere ev sahipliği yapan bu güzel ülkede, tatil imkânları size gerçekten çok avantajlı sunumlarda bulunuyor. Paris, Marsilya, Nice şehirleri ve daha nicesi her yıl milyonlarca turisti bu ülkeye çekiyor. Fransız orijinli Café Tur, 16 yıllık tecrübesi ve Fransa turlarındaki uzmanlığı ile seyahatsevelere harika bir tatilin kapısını açıyor. Sağladığı her gün hareketli turlar ile uçuşlar, konaklama, transferler, alan vergileri, seyahat sağlık sigortaları da dahil paketleri en uygun koşulda tatilcilere sunuyor.

fransa-paris

Geçireceğiniz her anın son derece özel olacağı mükemmel bir şehir olan Paris, kendine has güzellikleri ile birlikte sizi bekliyor. Kafeleri ve restoranlarıyla mükemmel bir şehir olan Paris, genel olarak aşkın da temel adresi olarak kabul ediliyor. Sevdiğinizle ya da ailenizle birlikte mükemmel bir tatil için Paris turları size ideal bir tatil fırsatı sunuyor. Eyfel Kulesi dünyada sembol haline gelmiş olan bir yapıyı sunarken, sevdiğinize veya ailenizle birlikte bu muhteşem yapıya konuk olabilir ve güzelliklere yerinde şahitlik edebilirsiniz. Paris’te görülecek yerler tabii ki sadece Eyfel Kulesi ile sınırlı değil. Notre Dame Katedrali, Louvre Müzesi, Disneyland, Şanzelize Caddesi, Pantheon, Orsay Müzesi, Versay Sarayı, Lüksemburg Sarayı, Paris Opera Binası da mutlaka görülmesi gereken yerlerden.

Daha çok deniz kıyısında güzel bir mekân arayışında olanlar için, Marsilya turları çok geniş ve olağanüstü imkânlar hazırlıyor. Yılın 300 günü güneş alan bu şehirde turizm yıl boyunca yoğun. Marsilya’da Vieux Port, Notre Dame de la Garde Bazilikası, Chateau d’lf, Musée des Beaux Arts, Le Vieille Charité gibi yerler görülmesi gereken yerler olarak öne çıkıyor.

Marsilya Turlarına göz atmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz
http://www.cafetur.com/marsilya-turlari

Biraz daha güneye indiğiniz zaman, şehirlerin hem iklim yapısı hem de coğrafi özellikleri bambaşka bir kimliğe bürünüyor. Cote d’Azur Bölgesi’ninen güzel ve güneşli şehirlerinden Nice önemli bir tatil noktası. Nice turları ve size sağladığı müthiş imkânlar, burada geçireceğiniz tatili gerçekten çok daha anlamlı bir noktaya taşıyabilir. Avrupa’nın bütün güzelliklerini bir arada bulabileceğiniz muhteşem bir atmosfer, unutulmaz tatil anlayışını sizin için yorumluyor. Nice’de gezilecek en önemli yerler Nice Eski Şehir bölgesi tarihi binaları ve dar sokakları, Nice Cours Saleya Pazarı, Nice Promenade des Anglais, Nice Place Massena Meydanı sayılabilir.

Bu güzel ülkenin kendine has özel mutfağı ise tatiliniz boyunca size çok daha keyifli vakit geçirmenizde yardımcı olacak. Eğlenceli etkinlikler doğal ve tarihi bütünlük gezilip görülmesi gereken yerler ile birlikte sizi bekliyor. Hayatınız boyunca unutamayacağınız ve aklınızdan çıkmayacak bir tatil planı yapıyorsanız, Fransa’nın birbirinden güzel şehirleri bu konuda tam da istediğiniz adres olarak size yardımcı olacak.

Harika bir Fransa tatili planlamak için www.cafetur.com ‘a bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Sizin seçtiğiniz zamanda, sizin seçimlerinize uygun otel ve uçuş alternatifleriyle tam da istediğiniz gibi bir tatili planlayabilirsiniz.