Günlük aylık hazır ofisler ve sanal ofisler

imaginary officeBugün sizlere belki de ilk kez duyacağınız ama mutlaka değerlendireceğiniz bir alandan bahsediyor olacağız. Hem hazır olarak sunulan ve birçok hizmeti içinde barındıran hazır ofisler hem de aslında gerçekte olmayan ama yine birçok işinize koşan sanal ofisler. Her ikisini de ayrıntıları ile anlatıyor olacağız ama ilk olarak hazır ofislerden başlamak istiyoruz.

Hazır ofisler

Hazır ofisler arzu ettiğiniz zamanlarda kiralama yapabileceğiniz ve tüm gelen konukları odanızda ve toplantı salonlarında karşılayabileceğiniz bir hizmetten oluşuyor. Sizler yeni bir ofis açsanız içine neler koyar ve hangi püf noktaları düşünürsünüz? İşte bunlar ve hatta daha fazlası sizleri bu hazır ofislerde beklemiş oluyor. Kiralama yaparak gelen konuklarınızı ofislerinizde karşılayabilir ve prestijinize prestij katabilirsiniz. Birinci sınıf dekorasyon ve mobilya ürünleri, sıcak ikramlar ve içecekler, dilediğiniz büyüklükte ofis kiralama artıları, sizlere sunulan ofis ekipmanları ve dahası. Yani kısaca bir ofiste ne olması gerekiyorsa bu adres tamamını bulabilirsiniz.

Sanal ofisler

Sanal ofislerde ise e ayrı paket bulunuyor. Bunlar ihtiyaçlarınıza göre belirlenmiş ve tercih ettiğiniz paketi alarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Peki, sanal ofis nedir daha yakından tanıyalım. Örneğin profesyonel sanal ofis paketinde sizleri ilk olarak resepsiyon hizmetleri bekliyor. Sonrasında ise iletişim adresi olarak verebileceğiniz bir adres ve aynı zamanda adınıza gelen evrakların muhafaza edilerek sizlere teslim edilmesi. Yine bunların yanı sıra çaldığında şirketinizin adı ile açılacak olan bir telefon hattı ve bu telefonların yine sizlere mail yolu ile aktarılması. Yine tüm bunlara ek olarak ayda 10 saat kadar toplantı odası ile yine tek kişilik ofis kullanımı da paketin içinde sunulmuş oluyor.

Özellikle home ofis çalışan biriyseniz ve sadece zaman zaman bir ofis ihtiyacı duyuyorsanız boşa para verip bir ofis açacağınız yere kiralık ofis hizmetleri ile oldukça lüks bir işyerine sahip olmuş oluverin. Sizlere saydığımız tüm bu hizmetleri ise windowist.com adresinde bulabilirsiniz. Dilediğiniz ofis paketini alabilir ve dolayısı ile de artık zor durumda kalmadan gelen konuklarınızı ağırlayabileceğiniz zaman kısıtlı ofislere sahip olacaksınız.