İnternetten iQos nasıl satın alınır?

İçerdiği nikotin ve daha birçok zararlı madde ile, sağlık açısından birçok risk yaratan sigara bağımlılığına karşı, son yıllarda en çok tercih edilen seçeneklerden biri, elektronik sigara. Elektronik sigara, klasik sigaralarda karşımıza çıkan birçok tehlikeden arındırılmış, yüksek teknolojiye sayesinde, yüzde 90’ın üzerinde daha sağlıklı olarak ifade ediliyor. Elektronik sigara akla geldiğinde, Marlboro’nun üreticisi Philip Morris tarafından üretilen ve İsviçre’de, yüksek teknoloji ile geliştirilmiş iQos, en çok sevilen ve tercih edilen modeller arasında.

iQos’un özellikleri: iQos ile sigara bırakılabilir mi?

iQos’un öne çıktığı en önemli konu, içerdiği tütünün, klasik bir sigaraya göre çok daha az zararlı olması. Sigara bırakma konusunda nikotin bandı, antidepresan ilaçlar ya da iğne gibi seçenekleri araştıranlar için iQos, etkili bir alternatif olarak yer alıyor. iqos tütünü, normal sigaralara göre farklıdır ve daha düşük bir sıcaklıkta ısıtılarak buharlaştırılmaktadır. Normal sigaralarda ise, tütün ile birlikte yanan kağıt, ortaya bir duman çıkarmaktadır. iQos, herhangi bir yanma işleminin gerçekleşmediği, yüksek teknolojili bir üründür. Bu da, sigara içindeki tütünün ve tütün içeriğinde yer alan maddelerin, kullanan kişinin ciğerlerine ulaşarak zarar vermesini engelleyen bir durumdur. Yapılan araştırmalar Jull Türkiye   kullanan kişilerin sigara bırakmada yüzde 70’e varan oranda başarılı olduğunu göstermiştir. Yani sigarayı bırakmayı düşünüyorum diyorsanız, iQos sizin için iyi bir elektronik sigara seçeneğidir.

Smoktech, iQos konusunda en geniş ürün seçeneğini sunuyor

İnternet üzerinden elektronik sigara ya da likit satın alırken, alışveriş yaptığınız sitenin arka planını mutlaka incelemelisiniz. Güvenilirliği ile isim yapmış ve uzun süredir, birçok kişiye elektronik sigara, iQos, likit, juul, elektronik sigara podları gibi konularda hizmet vermiş Smoktech, en kaliteli iQos satış sitesi olarak hizmet veriyor. Uygun fiyatlı iQos modelleri içinde, istediğiniz tasarım ve segmentteki elektronik sigara modelini seçerek, hızlı bir şekilde sepetinize atabilir ve kargo ile alabilirsiniz. İnternetten güvenilir elektronik sigara satış siteleri içinde zirvede yer alan Smoktech’te iQos cihazının yanı sıra, iQos için aroma veren farklı heets modelleri, iQos aksesuarları ve iQos yedek parçaları da bulunuyor. iQos modellerinizin ihtiyacı olan tüm aksesuarları Smoktech üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

iQos ve diğer elektronik sigara seçenekleri içinde, renk, model ve opsiyonel olarak indirimli likitler sunan Smoktech üzerinden, istediğiniz elektronik sigara modelini pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Kredi kartı ve havale gibi ödeme seçenekleri ile, internetten elektronik sigara satışı konusunda en kaliteli ve en hızlı alışveriş deneyimini sunan sitenin modellerini inceleyebilirsiniz.

Tütünün aromasını belirleyip, buharın tadını çıkarın

iQos kullanımı aşamasında, cihazınızı aldıktan sonra yapmanız gereken ikinci şey heets, yani sigaranın aromasının yer aldığı tütünü seçmek. Heets, klasik sigaralardan farklı olarak çok daha farklı aromalara sahip olabiliyor. Bu da, dijital buharlaştırıcı iQos’u kullanmanız esnasında keyif almanızı sağlayan önemli bir faktör. iQos satışı, juul ve e likit gibi konularda geniş ürün seçeneği sunan ve uzun yıllardır hizmet veren, güvenilir bir platform olan Smoktech’te, birçok farklı iQos aroması yer alıyor. Bu aromalar arasında amber, avrupa, turkuaz, purple, sienna, kıbrıs ya da kendi aromanızı oluşturabileceğiniz kişiselleştirilebilir heetsler yer alıyor. Dijital buharlaştırıcı ile, sigaradan daha yüksek bir keyif yaşarken, aynı zamanda çok daha sağlıklı bir ürün kullanmış olacak ve uzun vadede sigarayı bıraktırıcı etkisi ile, nikotin bağımlılığından kurtulacaksınız.

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar