İstanbul’daki Residencelar

İstanbul’un her geçen gün daha kalabalık bir hal alması ve modern dünyanın hızına ayak uydurma ihtiyacı nedeniyle residencaların sayıları hızlı bir şekilde artmaktadır. İsterseniz, 3-4 gün gibi bu residencelarda kalabileceğiniz gibi, isterseniz yaşam yeriniz olarak bu konforlu alanları tercih edebilirsiniz. Özellikle bekâr kişiler için ideal bir seçim olacaktır.

residanslarThe Leos Residence

The Leos, İstanbul’da bulunan en iyi residencelar arasında ilk sıraları zorlamaktadır. Fiyat ve kalite oranı, beklenenin çok üstündedir. Her odada, televizyon, yatak, koltuk gibi klasik eşyalar bulunsa da, her biri üst kalite ve sizin rahatlığınızı sağlayacak cinstendir. Bunun yanı sıra, odaların sınıflarına göre ekstralar da bulunmaktadır. Mutfağında dilediğiniz gibi yemek yapmanız mümkün olup, yemek yapacağınız malzemeleri marketten almanız yeterli gelecektir. En önemlisi, temizlik hizmetleri mükemmeldir ve siz yerleşmeden önce baştan aşağı bir temizlik yapılarak, odalar size en iyi hali ile teslim edilmektedir.

Site: http://www.theleosresidence.com/

Adres Lobi Residence

Tuzla ilçesinde bulunan bu Residence, kısa süreli konaklamalar için pek uygun olmasa da, kimi zaman Residence sahipleri tarafından kiralanabilmektedir. Konaklama tarihinizden bir süre önce, iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Büyük ve temiz bir yüzme havuzu başta olmak üzere, pek çok sosyal aktivite imkânını bünyesinde barındırır. Tesislerin dışına çıkmadan, aradığınız her şeyi bulabilir ve yaşamınızı sürdürebilirsiniz.

Maçka Residence

Nişantaşı’nda bulunan bu Residence, yalnızca yaşam alanı olarak kullanmak için kiralanmaktadır. Nişantaşı’nda yer alması nedeniyle fiyatı oldukça pahalı olsa da vaat ettiği her şeyi müşterilerine sunmaktadır. Maddi açıdan sorun yaşamazsanız, listenize alacağınız yerlerden bir tanesi olabilir. Tesisin içerisinde kuaför, spor salonu, spa, yüzme havuzu, tenis kortları gibi imkânlar bulunmaktadır. Adeta kendi içerisinde bir yaşam alanı olup, burada başka hiçbir şeye ihtiyaç duymazsınız.

Zorlu Residence

Zorlu Center, son yılların en çok adı duyulan inşaat firmalarının ortaklığı ile ortaya çıkmış bir alandır. 2011 yılı itibari ile hizmete girmiş olması, her geçen gün değerini yitirmesine ve her zaman için daha yeni binaların tercih edilmesine neden olsa da, hala en iyiler arasında sayılmaktadır. Geniş sosyal imkânlar bulunduran Residence, kiracılarını seçerken de oldukça dikkatli davranmaktadır.