Güneşin en güzel battığı yerlerden biri olarak nam salan İzmir, hayatın başladığı ancak bitmediği bir yer olarak Türkiye’de birçok kişinin yaşamayı istediği bir şehirdir. Çağdaş, gelişmiş ve aynı zamanda işlek bir ticaret merkezi olarak dikkat çeken İzmir, gelişen inşaat sektörüyle birlikte çehresiyle de modern bir görünüme kavuşuyor.

Türkiye’nin birçok noktasında olduğu gibi İzmir’de de modern şehirleşmenin temelleri atılıyor. İzmir konut projeleri arasında dikkat çeken ve bulundukları lokasyonunun görünüşüne estetik katacak projelerden 35. Teras, Mia Park Menderes, Mahall Bomonti İzmir, Gümüşpark Avenue ve Aryom Koru adlı 5 konut projesi dikkat çekiyor.

İZMİR’İN DİKKAT ÇEKEN 5 KONUT PROJESİ

DOĞADAN KOPMADAN YAŞAMANIN YENİ MİKANI 35. TERAS

Kemalpaşa – Çiniliköy mevkiinde Akşan AŞ tarafından inşa edilen 35. Teras, Nif Dağı ve yeşilin her tonunu barındıran bitki örtüsüyle 4 mevsim bir yaşamın kapılarını aralıyor. 2017’nin son çeyreğinde teslim edilmesi planlanan proje 50 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. İzmir konut projeleri arasında doğa yaşamına en yakın yapı olarak dikkat çeken 35. Teras projesi, 55 adet villadan oluşuyor. Villaların tamamı tek katlı ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş durumda. 182 metrekare brüt alana sahip villalardan meydana gelen 35. Teras, ismini evlerin 25 metrekarelik terasından alıyor.

SOSYAL VE TEKNİK DONATI ZENGİNİ

Teknik donatılarıyla güvenli ve konforlu bir yaşam vaat eden projede, sosyal donatı alanları da keyifli zamanların habercisi oluyor. 250 metrekarelik sosyal tesisi, açık yüzme havuzu ve sosyal donatılarıyla 35. Teras’ın yaşam keyfine zenginlik katarken, lüks bir yaşam sunuyor.

ULAŞIM KOLAYLIĞI

İzmir’in doğal güzelliği içindeki 35. Teras, ulaşım açısından dikkat çeken bir lokasyona sahip . Proje Kemalpaşa Merkez’e 4, Bornova Ege Üniversitesi’ne 25, Torbalı Merkez’e 28, Manisa Merkez’e 50 kilometre mesafede konumlanıyor.

İZMİR’DE YENİ YAŞAM MİA PARK MENDERES

İzmir’in son yıllarda önemli değişimler geçiren bölgelerinden Menderes’te Koç İnşaat tarafından hayata geçirilen Mia Park Menderes, 7 bin 300 metrekarelik arsa alanı üzerinde yükseliyor. 2018’in başında teslim edilmesi planlanan konut projesi, toplam 6 blokta büyüklükleri 165 ila 175 metrekare arasında değişen 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilen 46 konuttan oluşuyor.

Şehirleşmenin yeni gözdesi yatay mimarisi ve butik konseptiyle dikkat ceken Mia Park Menderes, dairelerindeki otomatik panjur sistemi, görüntülü intercom sistemi, fırın, mikrodalga fırın, set üstü ocak, davlumbaz gibi teknik donatılarla konforunuzu sağlıyor.

Güvenliğin ön planda tutulduğu Mia Park Menderes projesinde açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi gibi sosyal donatılar da eğlenceli bir yaşama davet ediyor.

ALTINDAN SONRA EN DEĞERLİNİZ: GÜMÜŞ PARK AVENUE

Türkiye’nin incisi İzmir’in gözbebeği Bornova’da yeni bir yaşam başlıyor. Gümüş İnşaat, 2 bin 70 metrekarelik inşaat alanıyla 18 katlı tek bloklu Gümüş Park Avenue’yu hayata geçiriyor. Büyüklükleri 101 ila 111 metrekare olmak üzere 2+1 şeklinde dizayn edilen 135 adet daireden meydana gelen Gümüş Park Avenue, çift banyolu daireleriyle beğeni topluyor.

Point Bornova’ya 200 metre, çevre yoluna ise 300 metre yakınlığındaki proje, İzmir Şehirlerarası Terminali’ne 3 dakikalık mesafede bulunuyor. Gümüş Park Avenue, modern mimari ile konforu birleştirmiş bir proje olarak dikkat çekiyor. Giriş lobisi ve rezidans hizmetlerinin yanı sıra proje, sosyal ve teknik donatılara da oldukça yakın konumda yer alıyor.

Proje, 2019’da teslim ediliyor.

İZMİR’İN YENİ GÜZEL MAHALL BOMONTİ…

Türkerler Holding, İzmir’in en gözde bölgelerinden Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikalık noktada Mahall Bomonti projesini hayata geçiriyor. 45 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde yükselen ve 2019’da teslim edilmesi planlanan Mahall Bomonti, sunduğu 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde dizayn edilmiş daire seçenekleriyle her türlü ihtiyaca cevap veriyor. İzmir’in yaşam tarzınıza en uygun, konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat eden Mahall Bomonti, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta yükselen lokasyonuyla ön plana çıkıyor. Metro istasyonu 400 metre, 5 büyük hastanenin de tam merkezinde konumlanan proje, restore edilerek bölgenin sosyal dokusunun oluşmasına katkıda bulunacak 9 tarihi binanın yanı sıra, proje alanında biri 58 katlı üç blok inşa ediliyor.

Projede 466 konut, 590 ofis, 90 ticari birim yer alıyor. Günümüz konut teknolojisinin sunduğu her türlü konforu sağlayan teknik donatıların yanı sıra sosyal alanlarıyla da dikkat çeken Mahall Bomonti İzmir’in ayrıcalıkları arasında açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi ve çocuk oyun parkı da bulunuyor.

İZMİR’İN YENİ KORUSU ARYOM

Aryom İnşaat, 72 bin metrekarelik arsa alanı üzerine Aryom Koru projesini, İzmir’in son yıllarda yükselen değeri Gaziemir’de hayata geçiriyor. Büyüklükleri 64 ila 267 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde dizayn edilmiş 425 daireden oluşan Aryom Koru projesi, 2019’da teslim edilmesi planlanıyor. Üç tarafı ormanla çevrili benzersiz konumu ile dikkat çeken Aryom Koru, insani ilişkilerin ön planda tutulduğu yatay mimarisiyle beğeni topluyor…

10 bloktan meydana gelen proje, akıllı ev sistemleri ile teknik donatılarıyla eksiksiz bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Bahçe katı, teras bahçeli rezidansların da bulunduğu Aryom Koru’da ferah ve estetik peyzaj alanları ve spor komplekslerinden oluşan farklı yaşam alanı sunuluyor.

Teknik donatılarıyla konforunuzu sağlayan proje, sosyal donatılarıyla da keyifli ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here