Kaliteli Eşarp Modelleri

Armine eşarp, Armine eşarplar, Armine eşarp modelleri - 1Eşarplar, kapalı bayanların simgelerinden bir tanesidir. Tesettür giyiminde, eşarp olmazsa olmazlar arasındadır. Kumaşı ve desenleri ile kaliteden ödün vermeyen Armine eşarp modelleri ile kapalı bayanlar daha şık görünüyor. En kaliteli modelleri ve ürünleri, caddezar.com sitesinde bulabilirsiniz.

Genel olarak saf ipekten üretilen bu ürünler, desenleri ve renkleri ile kapalı bayanların severek kullandığı markaları kapsıyor. Armine eşarp markası, eşarp ürünleri arasında en bilinen ve kalitesini ispatlamış markalardan bir tanesidir.

Puantiyeli, ekose desenli, geometrik desenli modelleri ve farklı renk seçenekleri ile tesettür kıyafetleri ile kullanılabiliyor. Armine eşarplar, günlük kullanım ve özel günlerde kullanılabilecek modelleri ile kapalı bayanlara farklı seçenekler sunuyor.

Yeni Sezon Armine Eşarp Modelleri

Kapalı bayanlar tarafından en çok tercih edilen; siyah, bej, saks mavisi, pudra, kahverengi, kırmızı ve mor gibi renklerden oluşuyor. Kumaş özelliğinden dolayı, renkler daha canlı ve eşarp modelleri daha gösterişli oluyor.

Zülal ipek eşarp modeli, çift taraflı ve farklı renk tasarımı ile iki taraflı da kullanılabiliyor. Saf ipekten imal edilen bu ürün, üzerinde bulunduğu renkleri daha canlı bir şekilde gösteriyor. Aynı zamanda şal olarak da kullanılabiliyor. Beğeneceğiniz farklı modele sahip tesettür kıyafetler ile renk uyumunu yakalayabilirsiniz. Kumaş özelliğinden dolayı, düzenli olarak kuru temizlemeye vermek gerekiyor.

Twill saf ipek eşarp modeli, üzerindeki farklı desenler ile kapalı bayanların yine en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Bu üründe de yine kumaş özelliğinden dolayı, üzerindeki renkler oldukça canlı görünüyor. Aynı zamanda şal olarak da kullanılabilme özelliğine sahip olan bu ürünü, elde yıkamamak gerekiyor. Düzenli olarak kuru temizlemeye vermek, ürünün daha uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlıyor. Eğer elde yıkamayı tercih edecekseniz, soğuk su ile ve ipek kumaş için üretilen özel şampuan ile yıkamanız gerekiyor. Parfüm ya da deodorant gibi ürünleri, direkt olarak üzerine sıkmamanız da dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesidir.

Eşarp ve şal olarak kullanılan armine eşarp markasına ait ürünlerin fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için; http://www.caddezar.com/armine-esarp-modelleri adresini ziyaret edebilirsiniz.