İnşaat firmaları birbiri ardına hayata geçirdikleri prestijli projelerde, ev sahibi olmak isteyenler için cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Satışa yeni çıkan lansman aşamasındaki projelerinde en doğru kararı vermek için ince eleyip sık dokumak gerekiyor. İşte daha kolay karar vermeniz için lansmandaki en iyi 3 konut projesi ve avantajları…

Esenyurt’ta Yepyeni Bir Yaşam: Meydan Ardıçlı

Özyurtlar İnşaat ve Bahaş Holding’in ortaklığı ile hayata geçirilen Meydan Ardıçlı, Esenyurt’un Doğan Araslı Bulvarı lokasyonunda hayata geçiriliyor. Konut ve alışveriş alanlarından oluşan meydan etabı ile birlikte karma yaşam konseptinde hayata geçirilen proje 67 bin metrekarelik arsa alanına yayılıyor.

Özellikle konumu ile dikkat çeken Meydan Ardıçlı projesi, konut sahipleri için ulaşımı sorun olmaktan çıkarıyor. Yanı başına yapılacak metro ile trafik sorununun çözüleceği projede ev sahiplerinin hizmetine sunulan ayrıcalıklı olanaklar yer alıyor.

Kent yaşamından kopmadan doğal hayatı özgürce yaşayacağınız Meydan Ardıçlı Esenyurt projesinin 12 bin metrekaresi yeşil alana ayrılmış durumda. Tamamlandığında yüzde yüz kar sağlaması beklenen projede aynı zamanda ev sahiplerinin hizmetine sunulan birçok ayrıcalıklı sosyal olanak yer alıyor

Lens İstanbul Sizi Dinamik Bir Yaşama Davet Ediyor

Kurtköy lokasyonunda Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hemen yanı başında yer alan Lens İstanbul, Lens Yapı tarafından inşa ediliyor. Estetiği temel alan modern mimarisiyle dikkat çeken proje 33 bin metrekarelik bir arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Genç ve dinamik bir yaşam tarzına sahip olan Lens İstanbul projesi sunduğu yaşam standardıyla birinci sınıf bir yaşam alanı olarak tasarlanıyor. 5 bloktan meydana gelen projede, stüdyo dairelerden 4,1 loft dairelere kadar geniş yelpazede konut seçeneği mevcut.

Konut ve ticari birim karması olarak hayata geçirilen Kurtköy Lens İstanbul projesinde hamam, fitness salonu, bahçeler, kreş hizmeti, sauna gibi birçok ayrıcalıklı hizmet sunuluyor.

Ayrıcalıklı Bir Hayat ARY Mevsim Projesinde

İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen Sancaktepe bölgesinde yükselen ARY Mevsim projesi doğal hayatın özlemini dindirecek bir konseptte hayata geçiriliyor. 3 blok olarak tasarlanan projede 2+1 ve 3+1 tipinde daire alternatifleri yer alıyor.

Konfor ve doğal yaşamı aynı çatıda toplayacak şekilde tasarlanan ARY Mevsim, Aydos Ormanları’nın yanındaki konumuyla evinizi oksijenle dolduracak ve beraberindeki dinginlik ile huzuru hayatınızın bir parçası haline getirecek.

Bölgenin tümüne hizmet sağlayacak olan hareketli bir çekim merkezi olacak Kurtköy ARY Mevsim projesi kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness center, spor sahası ve sunduğu daha birçok olanak ile size ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here