Online Matbaacılıkta Devrim !

Sektördeki gücünüzü yapacağınız reklamlar ile desteklemeye hazır mısınız? Örneğin gıda sektöründe iseniz firma bilgilerinin yazılı olduğu magnetler, indirim kuponları ile desteklenen broşürler, el ilanları, Amerikan servisleri oldukça yaratıcı ve kullanışlı unsurlardandır. Şimdi size çok güzel bir haberimiz var… Bunlar ve çok daha fazlasını artık evinizin, işinizin konforunda sanal ortamda dizayn edip matbaa uygulaması için sipariş verebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize yapmak istediğiniz sürprizleri de bu sayfalardan hazırlamanız hiç zor değildir. Örneğin yaklaşan yılbaşında artık unutulmaya yüz tutmuş olan bir alışkanlığımız olan kendi tasarımınız olan kartpostalları bastırabilirsiniz. İnsanlar sıradan şeylerin dışında, karşılarında kişilerin kendi enerji ve becerilerini aktardığı özgün unsurları görmek istemektedirler. Bu bakımdan doğum günlerinde özel tasarım davetiyeler, yılbaşlarında özgünce hazırlanmış magnetler, Amerikan servis, sticker, poster gibi ürünler çok cezp edicidir.

eye-bannerKurumsal bir kimliğiniz varsa da yeni işinizin tanıtımında bu ekranları kolayca kullanabilirsiniz. Başlayacak kampanyanızı tüketiciler bilmedikten sonra o kampanya ne işe yarar ki? Tasarımını yaptığınız broşür, el ilanı, poster ve benzeri çalışmaların taslağını yüklemeniz halinde siparişinizin basımı kısa süre içinde tamamlanmış olacaktır. Hem üretim hem de hizmet sektöründeki birçok firma işlerini geliştirmek konusunda çok yaratıcıdır. Artık eskiden olduğu gibi yapılan tasarımı matbaa matbaa dolaştırıp en ekonomik teklifi belirlemenize de gerek bulunmuyor. Tüm yaratıcılığınızı konuşturup hazırlamış olduğunuz çalışmayı evinizin veya ofisinizin konforunda uygun fiyatlar ile sipariş edebileceksiniz.

Zamanınız oldukça dar ve yetişmeyeceğini düşünüyorsanız da size bir sürprizimiz daha var. Kendi matbaam ‘ın yetenekli ve aktif çalışanları acil siparişinizi 1 gün içerisinde hazırlayıp kargoya verebilir. Ürünüm kargoda hasar görür mü, gecikir mi gibi kaygılar da çekmeyin. Kusursuzca hazırlanan çalışmanız yine kuralara uygun olacak ve hasar görmeyecek şekilde paketlenerek size ulaşımı sağlanmaktadır. Kısaca siparişi verdiğiniz andan itibaren ürününüzün üretiminde maksimum özen gösterilmektedir. Bu yenilik dolu, hayatı hızlandıran, yaratıcılık dolu fikirlerin de önünü açan Kendimatbaam. com’un projesi oldukça talep görüyor. Yurdun dört bir yanından verilen siparişler uzman ellerde titizlikle hazırlanmaya devam ediyor.