Online Uçak Bileti Satışı İle Farkı Yaşayın

Washington_Dulles_International_Airport_at_Duskİnternet kullanımının yaygın hale gelmesi ile birlikte pek çok insan bu konuda atakta bulunarak web siteleri üzerinden yapılan satışları tercih etmiş ve zamandan tasarruf sağlamıştır. Online ticaret sektörünün her geçen gün genişliyor olması ile birlikte seyahat için satışa sunulan biletler için de satış platformu oluşturulmuştur. Uçak bileti satışı yaptığımız sitemiz ile güvenilir ve kaliteli bilet sorgulama imkânını üyelerimize sunuyoruz. Merkür bilet’in avantajlı dünyasında yer almak için hemen üye olabilirsiniz. Üyelerimize özel olarak her gelişmeyi ve uçak firmalarının promosyonlarını mail olarak bildiriyor, bu sayede indirimlerden hızlıca yararlanmalarına olanak sağlıyoruz.

İndirimli uçak bileti satışlarında hızlı davranmanın önemi büyüktür, ancak bu sayede kontenjan bakımından sınırlı olan biletlere sahip olabilirsiniz. Uçak bilet satış menüsünden gidiş dönüş ya da tek yön olacak biçimde gerekli bilgileri girebilir ve buna uygun olan seferleri görüntüleyebilirsiniz. Çok noktalı uçuş seçeneği de bize özel olarak tasarlanan ve müşterilerimize sunduğumuz bir seçenektir. Bu sayede çoklu uçuşları tek bir sayfada toplu olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ekonomi, business, Premium ve first class sınıf seçeneklerinden size uygun olanı tercih ederek daha sınırlı arama yapabilme imkanı da sitemize olarak sunulan bir hizmettir. İngilizce ve Türkçe seçenekleri ile sunduğumuz sitemizden yabancı uyruklu üyelerimizin de yararlanabilmesi için İngilizce seçeneğini aktifleştirmeyi mümkün hale getirdik. Ana sayfada yer alan blog üzerinden haftanın fırsatlarını görüntüleyebilir, yurtiçinde ve yurt dışında gerçekleşen uçuşlar arasından dilediğiniz sefer için işlem yapabilirsiniz.

Online uçak bileti satın almak hem zamandan tasarruf sağlıyor hem de mesafeleri kısaltarak büroya gitmenize gerek kalmadan biletinizi oluşturmanıza fırsat tanıyor. Son derece kolay bir işlem olan online ödeme sırasında kredi kartına taksit imkânlılarından da yararlanabiliyorsunuz. Böylelikle çok daha rahat bir ödeme planı ile uçuşlarınız mümkün oluyor. Bunların dışında dileyen müşterilerimiz için konaklama ve araç kiralama hizmeti de veriyoruz. Bilet satış alanındaki sekmeden konaklama ya da araç kiralama hizmetlerini seçerek istediğiniz tarih için arama yapabilir ve dilerseniz biletinizi aldıktan sonra konaklama için de rezervasyon yaptırabilirsiniz.