Çağımızın en büyük hastalığı olan stresten kurtulmanın en güzel yolu kendinize bir hobi edinmek. Mutlaka ilgilendiğiniz, üzerinde düşündüğünüz ve yapmaktan zevk aldığınız bir meşgaleniz vardır. Fakat örgü modelleri ve elişi örnekleri ile geçirdiğiniz zamanlar bilimsel olarak da kişiyi rehabilite ettiği ve sakinleştirdiği kesinleşmiş durumdadır.

Bir hobinin en büyük getirisi, uğraştığınız şey sonunda elinize somut bir şey sunuyor olması diyebiliriz. Çünkü insanlar emeklerinin karşılığında bir şey görmek, ona dokunmak istiyorlar. Kadınlar arasında da artık el işi yapmak, el işi ile bir şeyler ortaya çıkartmak oldukça popüler bir hal almaya başladı. Teknolojinin ve internetin nimetlerinden sonuna kadar yararlanan, bir şey öğrenmek için can atan, bilgiye aç kadınlarımız, elişi işlerinde çok popüler olan en yeni değişik ve farklı lif modelleri ve lif örnekleri için sürekli bir arayış içerisindeler. Çünkü iğne oyası oyalamak ve örgü örmek bir tedavi gibi geliyor.

İster çalışan, isterseniz ev hanımı olun fark etmez, el işi ile uğraşmaya başladığınızda yavaş yavaş hoşunuza gidecek ve elinizden bırakamayacaksınız. İşlemeye ve öremeye başladığınız modelleri bitirdiğinizde ve elinize aldığınızda o kadar hoşunuza gidecek ki, hemen başka bir el işi yapmak için araştırmalara ve model incelemeye başlayacaksınız. Farklı modeller elişi çalışmaları, değişik iğne oyaları ve en güncel örnekler için internet kocaman bir deniz. Fakat o kadar fazla model tekrarı ve kopyası oluşmaya başladı ki, neredeyse bir çöplük haline gelmeye başladı. Artık sizi bu karmaşadan ve karışıklıktan kurtarmak için 1yumak.com internet sitesi açıldı.

1yumak.com iğne oyası ve anlatımlı örgü modelleri konusunda oldukça geniş ve kaliteli içeriğe sahip bir web sitesi. Eğer elişi hobilerine yeni başladıysanız, kolay ve farklı motifler arıyorsanız ve en önemlisi bilmediğiniz örneklerin anlatımlı hallerini arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Kısaca özetlemek gerekir ise; başta iğne oyaları ve lif modelleri olmak üzere havlu kenarı modelleri, bebekler için şirin örgü örnekleri, kendin yap ( DIY ) projeleri, amigurumi örgü teknikleri ve hanımlar için pratik bilgilerin bulunduğu yeni kurulan bir örgü sitesidir.

Web sitesini ziyaret etmek için “www.1yumak.com” adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here