Özyurtlar İnşaat’ı Tanıyalım

Özyurtlar İnşaat bir Özyurtlar Şirketler Grubu Üyesidir. Özyurtlar Şirketler Grubu temellerini 1990 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde atmış bir firmadır.

Yapı Malzemeleri Satışından Şirketler Grubuna

Özyurtlar Şirketler Grubu 1990 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde yapı malzemeleri satış ofisi olarak sektörde yerini almıştır. Disiplinli çalışmaları ve kaliteli hizmet anlayışları sayesinde hızla yükselen Özyurtlar Şirketler Grubu zamanla bünyesine başka inşaat iş kolları da eklemiştir.

Projelerinde müşteri odaklı çalışmalar geliştiren Özyurtlar Şirketler Grubu; bölge ekonomisi, sosyal şartları ve çevresel faktörleri de göz önünde bulundurarak kendini sürekli güncelleyen bir firmadır.

Bölgede Güvenilirliği Kazandılar

Hızlı ama emin adımlar ile yükselişleri sayesinde sempati ve güven toplayan Özyurtlar Şirketler Grubu yaptıkları inşaat projeleri ile Esenyurt bölgesinin de bu alanda iş güvenilirliğinin olmasına katkıda bulunmuşlardır.

Özyurtlar İnşaatın ilk yaptığı inşaat projesi 2005 yılında tamamlanmıştır. Genç Girişimciler Sitesi olarak adlandırılan proje sayesinde adını daha geniş kitlelere duyuran Özyurtlar İnşaat’ın işleri çok beğenilmiştir. 19 daireli bu site projesi ile inşaat sektörüne ilk başarılı imzalarını atmış oldular.

Screen-Shot-2015-06-25-at-17.35.05Kuruldukları 1990 yılından bu yana 25 yılda yaklaşık 39000 kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaatın diğer projeleri;

  • Tasarımcılar Sitesi
  • Tasarımcılar İş Merkezi
  • Garden City Projeleri
  • Ntepe Projeleri
  • NTowers Projesi
  • Özyurtlar Resicence şeklindedir.

Ülke Ekonomisine Katkı Sağlamak En Büyük Gayeleri

Daha birçok projesi ile toplamda 39000 kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat, izlediği sağlam politika ile güvenli konutları müşterileri ile buluşturmaktadır. Bu işi yaparken kendi kazançlarını katlamaktan ziyade ülke ekonomisine katkıda bulunmanın kendileri için daha önemli olduğunu söyleyen Özyurtlar İnşaat bu gayesini de başarmış görünüyor.

Başarılarının sırrının ise ekip çalışmasına verdikleri önem olduğunun altını çizmekteler. Bireysellikten uzak bütüncül ve birlik anlayışları ile hareket eden Özyurtlar İnşaat çalışanları projelerinde de bunun yansımalarını gösteriyorlar.

Tamamen Özyurtlar İnşaat garantisinde olan projeler sayesinde müşteriler sahip oldukları yeni evler sayesinde hayallerine kavuşuyorlar. Yenilikçi yaklaşımları ile klasikten uzak göz doldurucu tasarımların olduğu projeler müşteriler tarafından büyük ilgi görüyor.

Kaynak: ozyurtlar.net