Palladium Tower

Nida İnşaat  gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında hizmet vermekte olan deneyimli ve sürekli gelişmekte olan Tahincioğlu Holding’in firmasıdır. Son dönemlerde adından oldukça söz ettiren Tahincioğlu, Ülkemizin özellikle gayrimenkul sektörünün başını çekmekte olan aktif ve kaliteli hizmet vermekte olan firmalardan biridir. Özellikle perakende sektöründe, ofis ve konut yapı projelerinin yanında turizm ve konaklama amaçlı olarak çeşitli beş yıldızlı otellerin inşa ve geliştirme çalışmaların da hızlı bir giriş yapmıştır. Tahincioğlu Holding’in yönetim kurulu bşakanılığını Özcan Tahincioğlu yapmaktadır.

C03_R2Süregelen önde proje ve atılımlarının yanı sıra firmanın faal olarak üstlendiği, ekonomik katkı sağlayan gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü de yine süregelen çalışmaları arasında bulunmaktadır.

Firmanın şu ana kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı, Tahincioğlu, şu ana kadar yaklaşık 1.5 milyon metrekarenin üzerinde bulunana çeşitli inşaat alanına sahiptir ve projelerin her biri tamamlanmış projelerdir. Tahincioglu’na bağlı inşaat firması olan Nida İnşaat, almış olduğu birçok projede genel yüklenici gibi önemli görevi alarak büyük işlere imza atmıştır.

Tahincioğlu, yıldızı parlayan ve çok ses getiren projelerinin arasında Palladium Ataşehir, Alışveriş Merkezi ve Rezidans, Palladium Antakya Alışveriş Merkezi, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe Ofis ve Swissotel Grand Efes & Kongre Merkezi gibi çok sayıda şahane işler gelmektedir.

Tahincioğlu, şuamda devam eden ve İstanbul’dun parmakla gösterilen projesi olacak gibi duran İstanbul ‘da başlanan ve Leed Gold Sertifikasına aday gösterilen; Palladium Tower ve Nidakule Levent ofis projeleri ile Nidapark Beşiktaş konut projelerinin inşaat çalışmaları bütün hızı ile devam etmektedir. Tüm bu özel çalışmaların yanı sıra Firma, sırada bekleyen ve planlanan yedi değişik muhteşem proje için özel zaman ayırmaktadır. Planlanan bu projelerin başında ise Ataşehir İstanbul Finans Merkezi’ndeki üç ofis projesi, Çengelköy, Seyrantepe, Bomonti ve Kozyatağı’nda bulunan özel projelerdir.