Sıradışı Koltuk Takımı Modelleri

Yaşam alanınıza farklılık katan koltuk takımları, kendinizi en rahat hissettiğiniz yer olan evinizin vazgeçilmez öğeleri arasında yer alır. Tarzınız nasıl olursa olsun kendinize uygun koltuk takımı modellerini Enza Home size sunar. Klasik formdaki modeller, zarif görünümlerinin yanında, yaratıcı çizgilere sahipken, modern görünüm ya da retro tarzlardan hoşlananlar için de uygun modeller bulunur.

enza-home

Enza Home ile Sıradışı Modellere Merhaba Deyin

Şıklığı ve konforu bir arada sunan Atlantis Koltuk Takımının sahip olduğu özel desenli minderlerinin zenginliği ortamın havasını yumuşatır. Ceviz renkli ahşap ayakları farklı mobilyalarla uyum sağlarken, yer temizliği esnasında kolaylık sağlayan ayak yüksekliği tercih nedeniniz haline gelebilir. Dar odaları olduğundan daha geniş gösteren Crystal Plus modeli; ahşap, siyah ve ceviz ayaklarıyla sıradışı görünüm sergilerken oturum alanlarındaki genişlik sayesinde ayrı bir rahatlık sunar. Modelle birlikte gelen kırlent ve yumuşak dokulu kumaş odanızın atmosferini kolayca değiştirirken, keyifli bir kullanım deneyimi yaşamanıza imkan tanır.

Görünümüyle Fark Yaratan Tasarımlar

Klasik ve modern tarzın sentezini Aura Koltuk Takımı ile bulabilir, rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz. Ürünün kumaşında lüks kadifeye yer verilmesi, ortam dekorasyonundaki şıklığı arttırırken, farklı renk seçenekleri de odanızın görsel olarak zenginleşmesine yardım eder. Doğal ve canlı renklerden hoşlanıyorsanız Chelsea, beklentilerinizi karşılayan bir model olabilir. Gerçekleştireceğiniz bu seçimle koltuğun özel deri, kadife ve vintage kumaş seçenekleri ve rengindeki canlılık sayesinde, odanızın havasını kısa sürede değiştirebilirsiniz. Ürün, kapitoneli gövdesi ve dekoratif kırlent tasarımları ile adeta bir yıldız gibi parlar.

Retro’nun günümüze uyarlanmış formu olan Bolero Koltuk Takımı, kullanacağınız ortama konumlandırarak kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Kol ve gövdesine uygulanan biye detayları ve farklı tasarımlardaki ayaklarıyla ön plana çıkan modeller, geçmişe duyduğunuz naif hasretin birer yansıması gibidir.

Sadeliğin Zarafetle Muhteşem Dansı Enza Home’da

Huzurlu bir ortamın yanında sıradanlıktan uzak şıklığa Zen Koltuk Takımı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Lüks kumaşı, yüksek konforu, zengin dekoratif kırlentleriyle göz kamaştıran model, yaşam alanınıza farklı bir hava katar. Bir başka tasarım harikası olan Lina modeli, sadeliği ve estetik görünümü bir arada sunarken kolaylıkla yatağa dönüşebilen 3’lü koltuk alternatifi ve özel dokuya sahip kolay temizlenebilir kumaşı ile size kullanım rahatlığı sunar. Tay tüyü desenli kumaş kullanılan Positano modeli, farklı renk ve desenlerdeki kırlentleri ile odanızda zarif bir hava yaratır. Ahşap görünümlü Lukens ayakları, oturum ve sırt kısmında yer alan dekoratif formuyla farkını ortaya koyar.

Konuklarınızla bir arada olduğunuz zamanların daha keyifli geçmesine imkan tanıyan koltuk takımı modellerine imza atan Enza Home’un son derece zengin seçenekler sunan 2000’e yakın farklı ürün çeşidini, yurt içi ve yurt dışında bulunan 162 mağazası aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Odalarınızın olduğundan daha şık görünmesini sağlayan ürünlere ulaşmak için size en yakın Enza Home satış noktasını veya http://www.enzahome.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.