Tesettürü hayat biçimleri haline getirmiş kadınların genel telaşıdır, modayı yakından takip etmek. Tüm bu süreç içerisinde tesettür giyim modelleri arayışına girerler. Girilen bu tatlı telaş şıklığı yakalama açısından kişiler için önemlidir. Renklerin ahenkle uyumu, parça kombinler, uygun eşarp-şallar arayışına girerler. Çeşitli sitelerin oluşturduğu kombinler kimi zaman hoşa giden parçalardan oluşurken kimi zamanda hoşa gitmeyebiliyor. İşte tamda bu durumlarla karşı karşıya gelince şıklığı arama açısından tatlı bir telaşa giriliyor. Bu gibi durumlarla karşı karşıya gelindiğinde en önemli faktör uygun parçaları birbirleri ile uygun şekillerde kombinleyebilmek. Peki hangi parçayı hangi parçayla giymeniz gerektiğine nasıl karar vereceksiniz?

Kombinlerken Nelere Dikkat Etmeli?

İlk olarak renklerin uyumuna bakabilirsiniz. Hangi renk ile hangi rengin uyum sağlayacağını güzel bir şekilde tespit edebilmek, parça kombin yaparken mükemmel bir avantaj sağlayacaktır. Renklerin uyumu konusunda probleminiz kalmadığında ise hangi parçaların hangi parçalar ile uyum sağlayacağına göz gezdirmelisiniz.

Kombinleri Nereden Takip Etmeli?

Çeşitli moda sayfaları ve tesettür giyim markaları bu konuda sizlere oldukça güzel fikirler verecektir. Bu anlamda bu tarz moda siteleri, modayla ilgili kişileri takip etmek bu konuda oldukça yararlı olacaktır. Genel olarak çevredeki insanlara bakarak kendinize özgü tarzını yaratabilir ve kombinlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde bir sürü modayla ilgilenen yakından takip eden ünlü kişilikler bulunmaktadır. Sizin zevkinize uygun tarzlara sahip olan kişileri yakından takip edebilir, güzel fikirler edinebilirsiniz.

Kimlerden Tavsiye Almalı?

Kendinize göre uygun gördüğünüz renkleri uygun parçalar ile kombinleyebilmek için tesettür kıyafetlerinin uygun tesettür kombinlerini öğrenmeniz gerekmektedir. Hangi parçaların hangileri ile uyumlu olacağını bilmeniz işinizi büyük oranda kolaylaştıracaktır. Çünkü geriye sadece renk uyumu kalacaktır. Bu konularda en büyük yardımı tesettür alışveriş siteleri yapmaktadır. Genel olarak bir çok çeşidi o sitelerde görebiliyoruz ve harika fikirler edinme açısından baş vurulan ilk yerler oluyor. Genel olarak bir çok sitede, kendi yaptıkları kombinleri parça olarak değil tamamıyla satıyorlar. Bu gibi alışverişler kısıtlı zamanlar için oldukça elverişli oluyor. Sizlerde yeni bir kombine ihtiyacınız olduğunda ve kısıtlı zamanınız olduğunda direkt olarak bu kombinlerden yararlanabilirsiniz.

En yeni tesettür ürünlerini: http://www.buyadabu.com/ adresinden hemen sipariş verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here