Villa projelerinin yoğunlukta olduğu Büyükçekmece bölgesi geniş arsa stoku açısından müstakil konut projeleri için gözde bölgeler arasında. Birçok firma tarafından villa bölgesi olarak değerlendirilen ilçe, Büyükçekmece villa projeleri neden tercih edilmelidir? Sorusunu akla getiriyor. İşte bölgede hayata geçirilen prestijli Büyükçekmece villa projeleri

Doğal Yaşama Açılan Kapı: Ihlamur Evleri

Kameroğlu İnşaat’ın hayata geçirdiği Ihlamur Evleri projesi Büyükçekmece bölgesinin Akçaburgaz lokasyonunda yükseliyor. Pelican Hill 2. Etap devam projesi olarak yükselen projenin temelleri 2014 yılında atıldı.

Alanları 445 metrekare ile 540 metrekare arasında değişen 112 adet villadan meydana gelen Ihlamur Evleri projesinde, villaların yüzde 80’i tek katlı, yüzde 20’si ise çift katlı olarak tasarlandı. Ev sahiplerine son derece konforlu bir yaşam sunan projedeki villaların 2 bin 500 metrekareye kadar çıkan büyüklüklerde ferah bahçeleri ve 70 metrekare alana sahip havuzları mevcut.

Pelican Hill Ihlamur Evleri projesinde kentin gürültü ve karmaşasından uzak, sakin ve yüksek konforlu bir yaşam standardını yaşarken hep özlemini duyduğunuz doğal yaşam, hayatınızın bir parçası haline gelecek.

Toskana Orizzonte Projesinde Tek Katlı Konfor

Toskana Orizzonte projesi Büyükçekmece lokasyonunda tek katlı yaşam konseptinde hayata geçiriliyor. Göl Vadisi’nde yükselen proje, 1 milyon 68 bin metrekarelik arsa alanına sahip.

Şehir yaşamının gürültüsünden uzakta dingin ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralayan Toskana Orizzonte projesi kent yaşamındaki standartları doğal hayata getiriyor.

Toplamda 187 adet tek katlı villanın bulunduğu Büyükçekmece Toskana Orizzonte projesi içesindeki konutların alanları 179 ile 695 metrekare arasında değişim gösteriyor. İçerisindeki villaların 3+1, 4 +1, 5+1 ve 7+1 alternatiflerinde tasarlandığı proje, yüksek standartlı, lüks ve doğal hayatı ayaklarınıza seriyor.

Batı Mahal Büyükçekmece’de Huzuru Yaşatıyor

Büyükçekmece bölgesinde Yalçınlar Group tarafından yükselen Batı Mahal projesi 3 etaptan meydana geliyor. İlk iki etapta 57’şer, 3. etapta ise 36 villanın yer aldığı projede toplamda 150 adet villa bulunuyor.

Batı Mahal projesi içerisindeki konutlar tüketicilerin ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturuluyor. İki katlı villa yaşamına farklı bir yorum getirilen projedeki konutların bahçe katında gündüz, giriş katında ise gece yaşam alanları bulunuyor.

Geniş metrekarelerde tasarlanan konutların yer aldığı Büyükçekmece Batı Mahal projesi, konut sahiplerine huzurlu bir yaşam içinde doyumsuz göl manzarası keyfi yaşatıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here