Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

“Pou” Oyun İnceleme

0 552

4751_3Sanal bebekler, bir zamanlar çok meşhurdu. Günümüzde ise, eski popülerlikleri tam da kalmadı derken; “”Zakeh”” adlı bir üretici bizler için uzaylı olarak adlandırabileceğimiz sevimli mi sevimli ve bir o kadar da bakıma muhtaç sanal bebek olan “Pou”‘yu üretti. Pou; şekil olarak hiçbir hayvana benzememekle birlikte, bugüne kadar ki gördüğümüz en sevimli uzaylı diyebiliriz.

Belki, Pou bu evrendeki en sevimli yaratık olabilir; fakat sevimli ve temiz olması için bize ihtiyacı var. Pounuz ilk açtığınızda minik bir Pou’dur. Onu besledikçe büyür, hatta çok beslerseniz şişmanlar. Oyunda temizlik, beslenme, eğlence ve arkadaşlık olmak üzere yüksek tutup ilgilenmemiz gereken Pou özellikleri var. Poumuzun düzenli olarak beslenmesi, dışarı çıkıp eğlendirilmesi, kirlendiğinde ve tuvaletini yaptığında banyo yapıp temizlenmesi gerekmekte. Pounun içinde birçok mini-oyun bulunmaktadır. Bu mini-oyunların hepsinde Poumuz baş roldedir.

Mini-oyunlar sayesinde Poumuzun eğlence seviyesi artarken bir yandan da Pou Parası toplayarak biriktirir. Birçok mini-oyun tek kişiliktir, fakat çok oyunculu oyunlar da bulunmaktadır. Bunlar “”Tic Tac Pou”” ve “”Four Pous”” adlı mini-oyunlardır. Beraber oyun oynayabilmek için diğer Pou arkadaşlarınızı, arkadaş listenize eklemeniz yeterlidir. Bu sayede onların Pousunu ziyaret edebilir, evlerine konuk olabilir ve birlikte Poularınızın fotolarını çekebilirsiniz.

4751_2

Pou; Paralar ile çeşitli kıyafetler, gözlükler, renkli gözler, çeşitli saç modelleri ve renkleri, ev dekorları, bahçe aksesuarları, çeşitli ve desenli arabalar, ve daha birçok şey ile Pounuzu özelleştirebilirsiniz. Her yeni update ile birçok yenilik ve düzenleme yapılmaktadır.

Pou’nun klasik sanal bebekler gibi sadece tuvalet temizliği ile kısıtlı kalmaması, çeşitli seviyelere göre özel eşyalar bulunması, achievement sisteminin olması ile sadece küçük yaştaki oyuncuları değil, 7’den 70’e herkese hitap ediyor. Mutlaka denenmesi gereken eğlenceli bir oyun.

Kaynakça:
https://play.google.com/store/apps/details?id=me.pou.app&hl=tr
https://itunes.apple.com/tr/app/pou/id575154654?mt=8

Yazar:Tülay Arsoy

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.