Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Samsung’dan Daha Çok Alan Daha Az Enerji

0 445

Samsung firması 21 Mayıs itibariyle piyasaya süreceği yeni çevre dostu hard disk ürünün tanıttı. Ecogreen F1 adını taşıyan bu ürün ses ve görüntü kaydı esnasında diğer ürünlere oranla daha az enerji harcıyor, diskin dikkat çekici başka bir özelliği ise sürekli olarak çalışır halde bulundurduğunuz programlarınızın bir hard disk hatası yüzünden kapanmasını engellemek.

samsungv

Samsung tarafından üretilen Ecogreen F1 ürünü diğer 1 terabyte kapasiteli hard disk ürünleri ile karşılaştırıldığında gerçekten büyük enerji tasarrufu sergiliyor, Ecogreen F1 diğer çevre dostu disklere oranla %25, normal disklere oranla %50 tasarruf sağlıyor. Slientseek teknolojisi ile minimum gürültü ile çalışan disk üzerinde ayrıca reinforced flying on demand teknolojisi sayesinde veri kayıplarını azaltıyor.

Samsung tarafından fiyatı yanlızca 199$ olarak açıklanan bu ürün 334 gb’lık üç adet diskten oluşuyor, 32 GB önbelleğe saip olan disk 3.0G bps SATA arayüzüne ve 5400 rpm hızına sahip.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku