Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER’ın Devam Oyunu)

0 450

Çernobil faciasını konu alan STALKER’ın ilk oyunu gerek grafiksel gerekse gerçekçilik yönünden birçok kişiyi o kötü zamanlara taşımış ve oldukça etkilemişti. Oyunun bu başarısından sonra dünyanın o hale nasıl geldiğini anlatan yeni oyun aslında zamanı tersine işletmiş gibi bir hava katıyor. FPS türünde olan oyunun yapımcılığını GSC Game World, dağıtımcılığını ise Deep Silver firması üstlenmiş. Sadece PC platformunda piyasaya sürülecek olan oyunu çıkış tarihi 29 Ağustos 2008.

Konu: Yalnızlık kötü bir şeydir değil mi? Bazen iyi olarak ta nitelendirebiliriz, ama genel olarak kötüdür. Peki ya yalnız savaşmak. Daha doğrusu yok olmuşluğun hüküm sürdüğü dünya denen gezegende yaşamaya çalıştığımız bir yalnızlık. Bazen yardımımıza koşanlar da olur, ama ya o sırada kimse yoksa. İşte bu sırada duygularımıza tercüman olarak STALKER çıkageldi yaklaşık beş yıllık bir çalışma sonrasında. Şimdi ise Clear Sky, macerayı devam ettirmeye, yok olmuşluk ile mücadelemizde bize yardım etmeye geliyor.

Ekran Görüntüleri:
27973-small.jpg

27974-small.jpg

27975-small.jpg

27978-small.jpg

27979-small.jpg

27980-small.jpg

bngb-small.jpg

bog1-small.jpg

bog3-small.jpg

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku