Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

T-shirt Baskı Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

0 331

Moda ve giyim tarzı hayatın vazgeçilmez bir parçasıdır. İnsanlar kişisel tercihlerine ve karakterlerine uygun giyinmek ister. Yapılan araştırmalara göre özellikle gençlerin lise ve üniversite yıllarında bu konudaki hassasiyeti biraz daha fazladır. Tişört, polar veya üniforma vb. alırken üzerindeki baskının anlamı ve ne olduğu, neyi anlattığı çok önemlidir. Kişisel tercihe uygun baskılar yapmak ise en çok tercih edilen yöntemdir.

T-shirt Baskı Tercihinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle üniversite öğrencileri düzenledikleri etkinliklerde, topluluk ve kulüp faaliyetlerinde genellikle kendilerine özel tasarlanmış tişört baskı veya üniforma baskısını tercih etmektedirler. Hatta yurtdışından Erasmus programı ile ülkemize gelen yabancı öğrencilerin de en çok özel hoodie baskı yani polar baskılı giydikleri belirlenmiştir.

Ancak özel baskılı tişört veya diğer ürünlerde sağlık açısından dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta vardır. Kumaşların üzerine yapılan baskıda kullanılan kimyasalların sağlığa zararı olup olmadığı. Aslında bu konu tüm baskılı tüm giysiler için geçerli bir durumdur.

İnternet üzerinden verilen forma baskı veya tişört baskı siparişleri hangi koşullarda ve ne tür malzeme kullanılarak baskı işlemi yapılmaktadır iyi araştırmak gereklidir. Bu konuda tüm Türkiye geneline hizmet veren Tshirt Atölyesi kullandığı kaliteli kumaşları ve sağlığa zararsız baskı maddeleri ile babadan oğula geçen tecrübesiyle yıllardır en çok tercih edilen firmadır. Siparişlerinizi güvenle www.tshirtatolyesi.com üzerinden verebilirsiniz.

Kısacası; T-shirt baskısı tercih ederken dikkat etmemiz gereken önemli iki husus vardır. Birincisi baskı maddelerinin sağlığa zararlı olmaması, ikincisi ise kullanılan kumaşın kalitesidir. Yapılacak tercihte bunların dikkate alınması önemlidir.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.