Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Bilgiustam Yenileniyor

7 341

Bilgiustam Yenileniyor

Merhabalar,

Ben site editörlerinden Hodolomax. Bugün siz değerli ziyaretçilerimize 2009 yılında Bilgiustam ile ilgili yapmayı planladığımız yeniliklerden bahsetmek istiyorum. Diğer editör arkadaşım Matador’un askerlik görevini tamamlayıp gelmesiyle artık siteyle aktif şekilde ilgilenmeye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Benim işlerimin yoğunlu sebebiyle çok aktif olarak yeni konular yazmasam da bundan sonra daha çok zaman ayırmaya çalışacağım.

Öncelikle site tasarımında biraz değişiklik yapmayı düşünüyoruz. Şuanki tasarımda olduğu gibi yine ziyaretçilerin beğenisini kazanan güzel bir tasaraım yapma gayreti içindeyiz. Çalışmalarımız devam ediyor. Umarız en kısa zamanda yeni haliyle sitemiz karşınızda olacak.

Bunun haricinde planladığımız diğer yenilik ise özellikle bilgi paylaşma arzusu içinde olan arkadaşları daha çok ilgilendiyor. Fazla ayrıntıya girmek istemiyorum. Önümüzdeki aylarda bu sürpriz çalışmamızı sizlerle paylaşacağız inşallah.

Bizi izlemeye devam edin…
Bilgiustam.com

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku