Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

BlueStacks Kurulumu İçin Ne Yapmalı?

0 269

Android işletim sisteminde yer alan oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda kullanmanızı sağlayan BlueStacks kurulumu oldukça basittir. Başlangıçta programı kurabilmek için bilgisayarınızın program gereksinimlerini sağlayıp sağlamadığına bakmanız gerekmektedir.

7874_19BlueStacks kurulumu yapmak için öncelikle bilgisayarınıza programı indiriyorsunuz. Ardından programı açıyorsunuz ve kurulumu başlatmak için gereken onaylamaları yapıyorsunuz. Açılan pencerelerde yapmanız gerekenler Türkçe olarak sunuluyor. Onaylamalardan sonra birkaç dakika içerisinde BlueStacks programınız kurulmaya başlanıyor. Kurulum tamamlandıktan sonra sizden bir google hesabı isteniyor. Eğer hali hazırda kullandığınız bir Google hesabınız var ise bunu programa tanımlayabilirsiniz. Bazı durumlarda Google doğrulama isteyebilir. Bunu internet üzerinden rahatlıkla yapabilirsiniz. Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra programı kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Program içerisinde istediğiniz uygulama ve oyunları seçerek bilgisayara yükleme yapıp hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

BlueStacks kurulumu nasıl yapılır sorularınızın cevabını bulabildiğinizi umuyoruz. Yapmanız gereken sadece programı bilgisayarınıza indirmek ve bir Google hesabı sahibi olmanız. Yeni bir Google hesabı alarak da bu işlemi yapabilirsiniz. Gerekli tüm detayları program içerisinde bularak bilgisayarınıza BlueStacks kurulumu yapabilirsiniz.

Yazar:Ensar Türkoğlu

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.