Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Erkek Takım Elbisede Spor Konsept Modası

0 215

Erkek giyimin en önemli parçalarından biri olan takım elbise, geniş model ve renk seçeneklerinin yanı sıra hemen her parçayla harika bir uyum sunması nedeniyle tercih ediliyor. Geçmişten bugüne en popüler erkek giyim ürünü diyebileceğimiz takım elbiselerde, klasik giyim ve spor giyime hitap eden birçok seçenek var. Bu da geniş bir seçim alanı sunuyor. Erkek giyimde ceket dendiğinde ilk akla gelen marka olan Kiğılı’nın koleksiyonuna baktığımızda da, akım elbise seçenekleri içinde spor takım elbise modellerinin geniş yer tuttuğunu, herkese hitap eden modeller olduğunu görüyoruz. Peki spor takım elbise modasında öne çıkanlar neler?

Her An Size Eşlik Eden Bir Tarz

Takım elbise, çeşitli özel günlerde, davetlerde ya da iş ortamında tercih edilen ciddi bir elbise formu ile geçmişten bugüne, en çok tercih edilen giyim ürünü. Ancak son yıllarda, yenilikçi spor takım elbise modelleri ile bu tabu kırıldı. Artık sadece iş yerinde ya da özel bir davette değil, günlük bir planımızda da takım elbiseleri tercih edebiliyoruz. Spor takım elbise konsepti, günlük giyimin rahatlığını sunarken aynı zamanda takım elbise konseptini, şıklığını da hissettiriyor. Pantolon, gömlek ve ceketin sunduğu eşsiz tarza eklenen günlük giyim rahatlığı, erkek takım elbise modellerinde spor çizginin öne çıkmasını sağladı. Peki takım elbiselerde, spor bir tarz arıyorsanız hangi takım elbiseleri seçmelisiniz?

Slim Fit Spor Takım Elbiselerle Öne Çıkın

Spor takım elbiseler içinde, en çok tercih edilen konseptlerin başında slim fit takım elbiseler geliyor. Pantolonun ve ceketin, vücut tipinize uygun bir şekilde en ince detaylarına kadar tasarlandığı spor bir tarz sunan slim fit modeller, dört mevsim tercih edilebilen harika ürünler. Spor tarzda yeleklerin de eşlik edebildiği bu harika erkek takım elbise modelleri, birçok kişinin tercihi. Slim fit dışında, spor takım elbise seçenekleri içinde blazer ceket içeren modeller de yer alıyor. Takım elbise ile uyumlu gömleklerin ve tişörtlerin de eşlik edebildiği bu modellerde, kapitone yelekler de tercih edilebilir.

Spor Takım Elbise Kumaşı Nasıl Olmalı?

Takım elbise tarzını, istenen günlük giyim formu ile sunan spor takım elbise modellerinde tercih etmeniz gereken, kaliteli kumaş olmalı. Bu anlamda erkek giyimin öncü markası Kiğılı, erkekler için en kaliteli takım elbise modellerini sunuyor. Nefes alabilen kumaş yapısı ile, uzun yıllar boyu kullanım sunan Kiğılı, erkek spor takım elbise modellerinde yılların deneyimi ve gelişmiş üretim kalitesi ile en iyi erkek ceket seçeneklerini sunuyor. Spor takım elbise seçeneklerinde en iyi ürünleri sunan marka, yıl sonuna özel indirimlerle mağazaları ve online alışveriş sitesi üzerinden harika teklifler sunuyor. Tarzınızı tamamlayacak harika erkek takım elbise modellerinin yer aldığı Kiğılı koleksiyonunu inceleyin.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.