Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

İnternette Çok Aradığımız 3 Rüya Yorumu

0 122

Rüyada Yemek Görmek

Rüyada yemek görmek aslında belli bir anlam yerine birçok anlamda ifade edilebilmektedir. Rüyada yemek görmek o rüya hakkında net bir yorum yapmaya yetmez, rüyanın gidişatına bakılarak genel bir anlam çıkarılabilir. Bu nedenle de rüya yorumcuları iki farklı düşünce ayrılığına düşmüşlerdir. Bir taraf rüyada yemek görmeyi hayra yorarken, diğer taraf ise rüyada yemek görmenin kötü olaylar yaşanabileceğini ifade etmektedir. Fakat rüyada yemek gören kişinin ilk olarak bunu bir rızık anlamı olduğunu kabul etmesi gerekir. Rüyada gerçekleşen olayların olumlu bir şekilde ilerlemesi bu rızık ifadesinin hayırlı olacağına işarettir. Eğer rüyada gerçekleşen olaylar olumsuz ve kötü bir şekilde ilerlemesi bu rızık ifadesinin tam tersi şekilde hayırsız olacağına işarettir.

İnternette Çok Aradığımız 3 Rüya Yorumu

Rüyada yemek yemek de görülen yemek rüyalarından biridir. Rüyada yemek yemenin de birçok çeşidi ve anlamı vardır. Mesela rüyada görülen yemek bir insan etiyse kendisi hakkında ya da yakın çevresi hakkında dedikodu yapıldığına işarettir ve bu durumda dikkatli olunması gerekmektedir. Ayrıca eğer yemek sol elle yeniyorsa şerre, sağ elle yeniyorsa da rüya hayra yorulmaktadır. Eğer yemek başkasının elinden yeniyor ise bu tür rüyalar da hayra yorulabilmektedir.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek birçok anlama yorulabilmektedir. Bunlardan birisi etrafınızdan duyacağınız sözler hakkındadır. Bu sözler sizi pek hoşnut etmeyecektir ve sizin de bu duyduklarınızdan dolayı canınız oldukça sıkılabilir. Bunun bir diğer ifadesi de etrafınızda ikiyüzlü olan insanların olduğudur. Bu insanlar size farklı yüzlerini başkalarına ise daha farklı yüzlerini göstererek sizleri rahatsız edecek ithamlarda bulunmaktadır.

Rüyada para görmek rüya yorumcularına göre hayra yorulabilecek anlamlar da ifade etmektedir. Rüyada para görmenin olumlu bir yorumu ise rüyayı gören kişinin ilerleyen zamanda rahata kavuşacağı ve nimetlendirileceğidir. Geçimi rahatlayacak, iç sorunlarının üstesinden gelecek ve ruhsal olarak huzura erecektir. Ayrıca yardımsever kişiliğinin ön plana çıkacağı durumlarda ve Allah ‘a yöneleceği zamanlarda bunlara karşılık olarak fazlasıyla ödüllendirilecektir.

Birçok farklı şekilde rüyada para görülebilmektedir. Rüyada bozuk para görmek rüyayı gören kişinin herhangi biriye düşman olacağına işarettir ya da kağıt para gören kişinin bir miktar para kaybedeceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca rüyada görülen gümüş para ise sizi mutlu edecek haberler alacağınıza, bakır para ise şansınızın yaver gideceğine ya da altın para ise sizi üzebilecek olayların gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek birçok hayırlı anlama yorulabilmektedir. Genel olarak rüyada balık görmek kısmettir. Kişinin canlı balık görmesi ona şans getirecektir. Aşkta ve iş konusunda kişinin şansı yaver gidecektir ve sonunda mutlu olacaktır. Ayrıca bir diğer ifade ise kişinin mülk sahibi olacağına ve evliyse çocuk sahibi olacağına yorulabilmektedir.

Rüyada balıkları sürü halinde görmek rüyayı gören kişi eğer bir işte çalışıyorsa onun yönetici mevkiine yükseleceğine işarettir. Bunun yanında rüyada balık tuttuğunu gören kişinin eline yüklü miktarda para geçecektir. Rüyada canlı balık yemek ise yine mülke işarettir.

Rüyada görülen balık büyük ise rüyayı gören kişi oldukça güzel haberler geleceğine işarettir. Kişinin büyük ve zengin bir adamın kızıyla evleneceğine yorumlanabilmektedir. Ayrıca rüyayı gören kişinin çevresinde İslami yönden pozitif olaylar yaşanacaktır. Eğer görülen balık pişirilmiş ise hayra, mal ve bir iyilik elde edileceğine işarettir. Rüyada görülen balık küçük ise çıkarılabilecek anlamlar olumsuzdur. Rüyayı gören kişinin üzüntü ve keder yaşayacağını ifade etmektedir. Kişiyle ilgili iyi ve hayırlı anlamlar çıkarılamamaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku