Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Kasko Sigortası Genel Şartları 2018

0 391

Eğer ki bir araç sahibiyseniz, kasko sigortası ile ilgili son gelişmeler sizleri yakından ilgilendiriyor. Yeni yıla girmiş olmamızla birlikte sigortacılık hizmetlerinde pek çok değişiklik yapılmış durumda. Özellikle de kasko sigortası genel şartları 2018 yılında neleri getiriyor, araç sahipleri tarafından merak edilen bir konu olmaktadır. Biz de haberimizde tüm bu merak edilen ayrıntılara yer verdik.

Kasko Sigortası Genel Şartları 2018Öncelikli olarak kasko nedir ya da bir diğer ifade ile de kasko sigortası nedir sorusuna kısaca cevap verelim. Trafiğe çıkan otomobil ve taşıtların, trafikte herhangi bir şekilde zarar görmesi durumunda, hizmet aldıkları şirketten alabilecekleri mali destektir. Bu nedenle özellikle de trafiğe çıkan her türlü araç için önemli bir sigortacılık hizmeti olma özelliğindedir.

Kasko Sigortası Genel Şartları Neler?

Kasko hizmetinden faydalanabilmek isteyen trafiğe çıkan araç sahiplerinin dikkate almaları gereken pek çok ayrıntı bulunuyor ve bu ayrıntıların tümünü YaveGo uygun fiyatlı sigorta şirketi web sayfasında bulabilirsiniz.

Temel olarak kasko; aracın trafikte beklenmedik bir şekilde hasar görmesi durumunda, standart donanımına gelen her bir ayrıntısı için geçerli olmaktadır. Ancak bazı özel halleri de ekleyerek, sigortanın kapsamını genişletebilmeniz mümkündür;

Mesela;

  • Zararın T.C sınırlarında dışında meydana gelmiş olması
  • Toplumu ilgilendiren genel olaylar (terör, eylem gibi) sonucunda ortaya çıkan hasarlar
  • Doğal afetler sonucunda meydana gelen zararlar
  • Çekilen araçta meydana gelen hasarlar
  • Yasalara uygun bir şekilde patlayıcı madde taşıyan taşıt nedeniyle ortaya çıkan

Gibi maddeleri sözleşmeye özel olarak ekleyerek, YaveGo sigorta şirketi aracınızın tam anlamıyla oldukça uygun fiyat ile korunmasını sağlayabilir.

En İyi Kasko Şirketleri

Bulabileceğiniz pek çok kasko şirketleri bulunuyor. Peki vatandaşlar için en iyi kasko şirketleri hangileri?

YaveGo kasko şirketi;

  • Alanında en uygun fiyat teklifini sunuyor
  • 7/24 hizmet desteği veriyor ve sorularınıza yanıt veriyor
  • Şeffaf hizmet politikası ile sizleri gereksiz masraftan kurtarıyor
  • Aracınızı tam anlamıyla koruyabileceğiniz en iyi poliçeyi yapmanıza imkan sağlıyor

Siz de YaveGo web sitesi üzerinden iletişime geçerek, aracınız için en uygun fiyat teklifini alabilir ve aynı zamanda en güvenilir şirketle çalışmanın huzurunu hissedebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku