Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir?

0 355

İnsanın içini ısıtan bahar ayları ve güneşin kendini iyice gösterdiği yaz ayları, son derece sıcak geçer. Bu durumda da, kadınların yaz moduna girmesi, özellikle de şort sezonunun açılması kaçınılmazdır. Sıcak havalarda kendini sıkmak istemeyen, rahat bir giyim tarzı ile keyfine keyif katmaya niyetlenen bayanlar, kısa şortlar ile daha rahat bir yaz mevsiminin geçirmeyi uygun görürler. Hem modaya uygun, hem kendi tarzını yansıtan, hem de rahat hissettiren bir şort ve bu şortu kombinleyecek seçim yapabilmek için ise birkaç ipucu hayat kurtarıcı olabilir.

Kısa Şortlar Nasıl Kombinlenir?1. Kot şort kombinleri yaz aylarının tabiri caizse göz bebeğidir. Pek çok kadının dolabında, en az 1 adet kısa kot şortunuz bulunur ve sabırsızlıkla giyilmeyi bekler. Özellikle de son yılların en gözde modası yırtık modeller öne çıkarken, aynı zamanda desenli model konusunda ise kumaş ve keten şort modelleri dikkatleri çekmektedir. Kısa kot şortları kombinlerken, şortun dar olduğu durumlarda geniş ve boş üstler size harika bir görünüm kazandıracaktır. Çünkü artık dar ve bedene yapışan bluzlardan ziyade daha salaş ve rahat üstler daha popüler bir hal almaya başlamıştır. Son yıllarda öne çıkan salaş bluz modelleri ve bol tişörtler, kısa kot şortların üzerinde çok hoş bir kombin oluşturmaktadır. Renk olarak da mavi kot şortun üzerine genel olarak her renk bluz gitse de, özellikle de yaz aylarında ferah gezmek ve mükemmel şıklığı yakalamak için beyaz renkli salaş bir model denemekte fayda var.

2. Desenli şort kombinleri ise, keten ya da kumaş olan modellerde daha göz alıcı olmaktadır. Yaza daha çok hitap edebilecek ve insanlar ile doğanın cıvıltısını kıyafetlere taşıyacak desenlerin arasında ise çiçekler, küçük hayvan figürleri, çeşitli çizgiler ve bazı geometrik desenler öne çıkmaktadır. Desensiz, düz ve sade üstler ise, bu şortların üzerine giyildiğinde harika bir görünüm ortaya çıkarır. Kesinlikle tarzınızı yansıtabileceğiniz ve göz alıcı bir güzelliği ortaya koyabileceğiniz bu kombinlerde, canlı renkler de kullanabilirsiniz.

3. Yaz aylarında dantel kısa şort modelleri de son yıllarda sıkça görülen ürünler olarak öne çıkmaktadır. Bu şortları giymek, diğer şortlara göre daha çok dikkat istemektedir. Renk uyumu ve sadelik bozulmadığı sürece, sıradanlıktan çıkarak çok hoş kombinler oluşturulabilmektedir. Bu şekilde çok hoş bir tarza da sahip olabilirsiniz.
Kaynakça:
modasmart.net/kisa-sortlar-nasil-kombinlenir.html

Yazar:Gökçe Cömert

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.