Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Kişiye Özel Hediye Kutusu Çeşitleri Muhiku’da!

0 43

Son zamanların en popüler hediye kavramları arasında hediye kutusu yer alıyor. Özellikle de kişiye özel hediye kutusu konsepti oldukça revaçta. Çünkü bir hediyeden beklentimizi fazlasıyla karşılıyor ve sevdiklerimize kendilerini değerli hissettiriyor.

Kişiye özel hediye kutusu denildiği zaman akla ilk gelen şey ise; üzerinde sevdiklerimizin adının yazılı olduğu hediyelerle dolu bir kutu. Fakat sevdiklerimize hitap etmeyen bir hediyenin üzerinde adının yazması o hediyeyi ne kadar değerli kılar? Üstelik hangimiz üzerinde ismimizin yazılı olduğu ürünleri rahat rahat kullanabiliyoruz?

Mesela günlük hayatında ya da iş hayatında defter kullanmayan birine üzerinde adının yazılı olduğu defter ve kalem seti vermek pek de doğru bir seçim olmayacaktır. Burada söylemek istediğimiz asıl mevzu bir hediyeyi “kişiye özel” kalıbına sokmak için adın önemli bir faktör olmadığı. Hediyeyi kişiye özel kılan asıl mevzu, karşımızdaki kişiye ne kadar hitap ettiğidir.

Muhiku’nun hediye kutusu çeşitleri ise her anlamda kişiye özel. Çünkü tamamen sevdiklerimizin ilgi alanlarına ve zevklerine yönelik. Burada doğru seçimi yapmak karşımızdaki kişiyi ne kadar tanıdığımızla alakalı. Eğer hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarına ve zevklerine az çok hakimseniz gayet yerinde sürprizler yapabilirsiniz.

Eğer hediye almak istediğiniz kişi kitap ve kahve tutkunu ise bu konseptle hazırlanan pek çok hediye kutusu çeşidinden faydalanabilirsiniz. Ünlü yazarların en sevilen kitaplarının yer aldığı kutulara farklı yörelerden seçilen kahveler eşlik ediyor. Dilerseniz bu hediye kutusu çeşitleri içinde; kupa, bardak altlığı, kitap ayracı gibi hediyeliklere yer veren kutuları da seçebilirsiniz.

Muhiku’da yalnızca kitap ve kahve tutkunları için tasarlanan hediye kutusu çeşitleri yok. Çayseverler, yogiler, yeni hobiler keşfetmeyi sevenler, işkolikler, macerapesertler, kişisel bakımına düşkün olanlar ve aklınıza gelebilecek herkes için hediye kutusu mevcut. 

Kısacası, sevdiklerinize gerçekten kişiye özel hediye kutusu armağan etmek istiyorsanız gideceğiniz ilk adres Muhiku. Çünkü Muhiku’nun hediye kutuları yalnızca görüntü itibariyle kişiye özel değil. İçinde yer alan her bir parçayla sevdiklerimizin hayatına, yaşam şekline ve ilgi alanlarına hitap ediyor.  

Yılbaşı Hediyeleri ile Yeni Yılda Şirketinizi Bir Adım Öne Çıkarın!

Günümüz iş dünyasında şirketler öne çıkmak, sektörde kalıcı bir yer edinmek ve bağlantılarını güçlendirmek adına hediyenin gücünden faydalanıyorlar. Şirket kültürlerini yansıtan hediyeler sayesinde çalışanlarını, iş ortaklarını ve müşterilerini mutlu ederek iş dünyasındaki bilinirliklerini arttırıyorlar. Özellikle yeni yıla girmeden önce yılbaşı hediyeleri ile gelecek yıldaki mevcut ortaklarıklarını ve müşterilerini koruyorlar. Ayrıca çalışanlarının motivasyonlarını da arttırıyorlar.

Bilinçli şirketler özellikle çalışan mutluluğuna önem veriyorlar. Çünkü çalışan mutluluğunun şirketin öne çıkmasında ve şirketin başarılı adımlar atmasında kilit nokta olduğunu biliyorlar. 

Siz de profesyonel ekibinizin bütünlüğünü korumak ve profesyonel çalışan kaybını en aza indirmek için kurumsal yılbaşı hediyeleri ile çalışanlarınızı mutlu edebilirsiniz. Çalışanlarınızın günlük hayatta ya da iş hayatında kullanabilecekleri ürünlerle onlara küçük bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz.

Yapacağınız bu minik jest çalışanlarınıza kendilerini değerli hissettirecek. Kendilerini kıymetli hisseden çalışanlar ise işlerine dört elle sarılacaklar. Bu durum var olan projelerin başarıyla yürütülmesini sağlarken çalışanlarınızın yeni projeler geliştirmesini de teşvik edecek.

Muhiku kurumsal alanda verdiği hizmetle şimdiye dek 500’den fazla şirketle çalıştı. İş dünyasında hatırı sayılır bir yere sahip olan şirketler Muhiku ile çalışanlarını, iş ortaklarını ve müşterilerini mutlu etti, etmeye de devam ediyor.

Siz de yeni yıla sağlam adımlarla girmek için Muhiku ile şirketinizi yansıtan yılbaşı hediyeleri hazırlayabilirsiniz. Ayıracağınız bütçe doğrultusunda Muhiku’nun profesyonel ekibiyle el ele proje yürütebilirsiniz.

Muhiku’dan profesyonel destek alarak hem nakitten hem de vakitten tasarruf edebilirsiniz. Muhiku’nun hazır yılbaşı hediyeleri ya da daha önce yapılan projelerinden ilham alabilirsiniz. Dilerseniz hediyenizde şirket logonuza da yer verebilirsiniz.

Muhiku ile hazırlayacağınız kurumsal yılbaşı hediyeleri içinde çalışanlarınızın molalarına lezzet katacak çay ve kahve çeşitlerine,molalarda onlara eşlik edecek kupalara, iş hayatının planlı bir şekilde ilerlemesini sağlayacak ajandalara ve kalemlere, çalışma ortamındaki stresi azaltacak soya mumu çeşitlerine yer verebilirsiniz.

Eğer hediyenizin yılbaşı ruhunu taşımasını istiyorsanız kar küresi, yılbaşı temalı bardak altlığı, yeni yıl temalı kupa gibi ürünlerle de hediyenizi süsleyebilirsiniz. Muhiku ile hazırladığınız yılbaşı hediyeleri dilediğiniz zamanda çalışanlarınıza, iş ortaklarınıza ya da müşterilerinize ulaşacaktır. 

Dolu Dolu Sürprizlerin Yenilikçi Adresi: Muhiku 

Sevdiklerinize tek bir hediye fiyatına birden fazla hediyeyle sürpriz yapmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizi Muhiku ile tanıştırmak isteriz. Çünkü Muhiku dopdolu sürprizlerin yenilikçi adresi.

Muhiku belli konseptlerle farklı hediye kutuları tasarlıyor. Tasarladığı hediye kutuları kendi içlerinde birkaç farklı hediyelikten meydana geliyor. Böylece sevdiklerimize tek bir hediyeyle birden fazla hediye armağan etme şansına sahip oluyoruz. 

Muhiku’nun hediye kutularında dünyanın farklı yerlerinden seçilen çay ve kahve çeşitleri yer alıyor. Ayrıca hediye kutularında çikolatalar, şık kupa ve fincan takımları, mumlar, tütsüler, defterler, kitaplar, sukulent, saksı ve aklınıza gelebilecek pek çok hediyelik de var.

Kısacası “çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bir tane” bilmecesinde artık aklımıza gelen ilk isim Muhiku oluyor. Eğer sevdiklerinizin yüzünde oluşturacağınız gülücüğün katlanarak artmasını istiyorsanız sürprizleriniz için en doğru adres! 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku