Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Kot Gömlek Kombinleri İçin Neler Yapabilirsiniz?

0 360

Kot Gömlek Kombinleri İçin Neler Yapabilirsiniz?Hemen hemen her sezon, modası geçmeyen nadir kıyafetlerden bir tanesi de kot gömlek çeşitleridir. Belki de yıllardır her mevsim giyilebilen, mevsime göre incelip kalınlaşabilen, sezona göre de desen ya da kesim gibi ufak çaplı değişiklikleri üzerinde gösterebilen kot gömlek ürünleri, her yıl kendini yenileyerek ve asla modası geçmeyen, eskimeyen bir ürün olarak gardıroplardaki yerini almaktadır. Yaz ya da kış mevsimi fark etmeksizin her zaman moda olan bu gömlekler, nasıl kombinlenebilir ve en güzel nasıl görünebilir diye hemen herkesin aklında bir soru işareti vardır. Birkaç küçük tüyo ile harika kot gömlek kombinleri elde etmek mümkündür. Her mevsimi şık geçirmek çok da sürpriz bir sonuç olmayacaktır.

1) Etek Kombini Tercihi

Kot gömleklerin en şık durduğu kombinlerden bir tanesi, etekler ile birlikte oluşturduğu tarzdır. Kot gömleği muhakkak etekleriniz ile denemek gerekir. Özellikle deri etekler, kot gömlekler ile mükemmel bir görünüm oluşturduğundan, bu konuda kombin yapmak isteyenlere fazlası ile fikir verecektir. Bu tür bir kombin kadınları hem daha dişi, hem daha şık, hem de daha rahat hissettirecektir. Üstelik deri eteğinizin altına, spor ayakkabı ya da botlar ile bir tamamlamak ve konfordan da ödün vermemek bu kombinin en güzel yanlarından birisidir.

Kot Gömlek Kombinleri İçin Neler Yapabilirsiniz?2) Jean Pantolon Tercihi

Kot gömlekler, Jean pantolonlarla da kombinlenebilir. Kot parçaların birbiri ile uyumlu olması, denim modasının kendini daha iyi bir şekilde göstermesi ve diğer tüm yönler göz önüne alındığında böyle bir birliktelik uyum içinde olabilmektedir. Farklı tonlardaki kot görüntüsü de karşıdan oldukça havalı ve hoş duracaktır. Bu kombinin üzerine, tıpkı klasik gömlek üstlerinize giydiğiniz gibi, blazer ceket de kullanabilirsiniz. Genel itibariyle oldukça hoş, güzel ve çekici bir tablo ortaya çıkacaktır.

3) Mini Elbise Tercihi

Kot gömlekler mini elbiselerin üzerine de gayet hoş bir biçimde durmaktadır. Özellikle düz ya da minik desenli mini elbiseler ile kot gömlekler kombinlerken, ortaya çıkacak manzara için gerçekten mutlu olacaksınız. Hem rahat, hem şık ve güzel, hem de günlük kullanıma uygun bir kombinasyon sayesinde kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz.
Kaynakça:
topukluhaber.com/kot-gomlek-nasil-kombinlenir-tercih-edilesi-kot-gomlek-kombinleri/

Yazar:Gökçe Cömert

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.