Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Microsoft’dan iPhone’a Rakip

0 137

20593828Birkaç ay öncesinden Microsoft’un akıllı telefon ürettiğine dair bazı kaynaklarda haberler yayınlanmıştı, Microsoft akıllı telefon üretmediğine dair açıklama yapmasının ardından kesilen dedikodular tekrar gündemde.

USA Today isimli gazetenin çok güvenilir olduğunu söylediği kaynaklardan aldığı bilgiye göre Amerika’nın büyük GSM operatörlerinden Verizon ve Microsoft, iPhone rakip olabilecek bir telefon üzerinde çalışıyor. Microsoft Mobile Edition kullanması kesin olan telefon için Microsoft’un daha gelişmiş bir işletim sistemi üretmeside bekleniyor. Adı Pink olan projede iPhone rakip olabilmesi için üretilecek telefonun muhteşem tasarımı Microsoft üstlenmiş, Pink’in dokunmatik ekrana sahip olması ve bol miktarda çoklu ortam desteği bulunmasıda oldukça olası, üretilen telefonun Microsoft ve Verion tarafından değil üçüncü bir şirket tarafından dağıtılacağı dedikodular arasında.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku