Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Need for Speed: World Online

13 396

nfs_worldonline

EA duraksamadan yeni oyunlarının haberlerini ve tanıtımlarını yapmaya devam ediyor. Birçok oyun serisinde gördüğümüz online kavramı NFS serisine de uygulanacak. Quake serisinin en beğenilen modunun sunulduğu Quake Live oyunu gibi NFS için de kullanıcıların tüm serideki oyunların beğendikeri özelliklerinin biraraya getirilerek sunulduğu karma bir oyun olacak.

Sınırsız modifiye, hızı hissetmek, gerçekçi kontroller, harika motor sesleri, turbo ve nos sistemleri, drag ve drift yarışları, en beğenilen otomobil markaları ve sınırsız şehir gezintisi gibi seçeneklerin sunulacağı Need for Speed: World Online, eğer başarılı bir karma sunarsa oyunseverlerin gönlünde taht kuracak demektir.

Çoklu oyuncu anlamında bir devrime hazırlanan EA, yüzlerce oyuncunun aynı anda tek şehirde dolaşıp birbirine meydan okuyabileceğini ve trafiğin içerisinde diğer yarışçılarla beraber sınırsız bir yarış keyfine varacakları ifade ediliyor. Siz NOS’u verip bir rakibinizi alt ettiğinizde bir diğeri size meydan okuyor olacak. En güçlü ve hızlı otomobillerin her zaman kazanan olamayacağı çünkü şehir içerisinde hız yapmaktan çok makasa girme ve trafikle mücadele etmek gibi sürüş becerilerinin de ön planda olacağı aşikar. Bu nedenle seri ve kıvrak otomobili olan tecrübeli sürücüler, rakiplerinin muscle veya supercar’larına karşılık üstünlük sağlamakta fazla zorlanmayacaklardır.

Sadece PC oyuncuları için çıkacak olan oyun EA Black Box ve EA Singapore stüdyolarında ortak bir çalışmanın ürünü olarak yapımı sürmekte. Öncelikle Asya pazarında görücüye çıkacak olan Need for Speed: World Online’ın resmi web sitesi de yayına başladı.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.