Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Need For Speed: Undercover

8 158

Need For Speed: UndercoverNeed For Speed serisinin beğenilmeyen çocuğu NFS: Pro Street’in ardından Electronics Art’s şirket yetkililerinden John Riccitiello, Need For Speed: Undercover ismiyle yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını ve bu sefer çok daha emek harcadıklarını ifade etti. Oyun Pro Street’in aksine serbest sürüşe imkan verdiği gibi görevli bölümleri de içerecek. Oldukça kapsamlı bir senaryoya sahip olduğu belirtilen Undercover için, Transporter filmindekine benzer öğeler taşıyacağı özellikle vurgulanıyor. Transporter filmini hatırladığımızda ise, filmin cadde trafiğinde polisten kaçma şeklinde ve göze hitab eden extrem hareketlerle süslü olduğu aklımıza geliyor. Eğer bu tarz olacaksa sanıyorum ki, oyun daha çok Most Wanted’a benzeyecek.

Need For Speed: Undercover

Aslında gönül ister ki, Underground 3 gibi bir oyun çıkartılsın ve görsellikten çok oyun kontrollerine önem verilsin. Çünkü Pro Street’in inanılmaz kötü oynanışından sonra NFS’nin ciddi bir revizyondan geçmesinin şart olduğu anlaşılıyor. Şayet kullandığımız bir otomobilden çok alışveriş sepetine benziyordu. 2008’in son çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen oyunun, multiplayer ve modifiye seçenekleri konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku