Need For Speed: Undercover

Need For Speed serisinin beğenilmeyen çocuğu NFS: Pro Street’in ardından Electronics Art’s şirket yetkililerinden John Riccitiello, Need For Speed: Undercover ismiyle yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını ve bu sefer çok daha emek harcadıklarını ifade etti. Oyun Pro Street’in aksine serbest sürüşe imkan verdiği gibi görevli bölümleri de içerecek. Oldukça kapsamlı bir senaryoya sahip olduğu belirtilen Undercover için, Transporter filmindekine benzer öğeler taşıyacağı özellikle vurgulanıyor. Transporter filmini hatırladığımızda ise, filmin cadde trafiğinde polisten kaçma şeklinde ve göze hitab eden extrem hareketlerle süslü olduğu aklımıza geliyor. Eğer bu tarz olacaksa sanıyorum ki, oyun daha çok Most Wanted’a benzeyecek.

Aslında gönül ister ki, Underground 3 gibi bir oyun çıkartılsın ve görsellikten çok oyun kontrollerine önem verilsin. Çünkü Pro Street’in inanılmaz kötü oynanışından sonra NFS’nin ciddi bir revizyondan geçmesinin şart olduğu anlaşılıyor. Şayet kullandığımız bir otomobilden çok alışveriş sepetine benziyordu. 2008’in son çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenen oyunun, multiplayer ve modifiye seçenekleri konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

8 Yorumlar

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :