Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Prefabrik Havuz Sistemleri ve Modernin Büyüleyici Entegrasyonu

0 90

Projeleri bütçe dahilinde ve zamanında tamamlamanın öneminin farkında olan Çilek Havuz, her ikisini de gerçekleştirmenin gururuyla ticari müşterilerini memnun etmenin gururunu yaşadı.

Prefabrik Havuz Sistemleri ve Modernin Büyüleyici Entegrasyonu

Çilek Havuz, geleneksel Prefabrik Havuz konseptini LED aydınlatma ve Kompozit deck detaylarıyla zenginleştirdiği Prefabrik havuz yapımı projesini de başarıyla tamamladı. Türk geleneğine yenilikçi ve proaktif bir bakış açısı kazandırmak için aynı zamanda hamam içerisine hidromasaj sistemi ve arıtma sistemine sahip bir jakuzi sistemi planlandı.

Vizyonu Gerçeğe Dönüştüren Bir Spa Projesi

Sağlık gereksinimlerine uyarken aynı zamanda güvenlik ve performans standartlarını da karşılamaya önem veren Çilek Havuz, Namet Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Bey’in evine yapmış olduğu spa projesini hızlı ve verimli bir şekilde tamamladı. Dünyanın en iyi donanımlı sauna lambrileri ve sauna ısıtıcı ünitesi giyotin cam sistemine sahip buhar odası yapımı, özel işçilik ve kalite standartları çerçevesinde sürdürüldü. Spa alanına daha lüks ve modern bir atmosfer kazandırmak için seramik kaplama, taş duvar, tavan aydınlatma ve havalandırma sistemiyle proje sonlandırıldı.

Göçbeyliği ’de Modern Bir Yüzme Havuzu Projesi

Mülklere güzellik ve değer katan çağdaş havuzlar tasarlama ve inşa etme konusunda deneyimli Çilek

Havuz, Tuzlada’da 200.00 m3 alanda üstten taşmalı sisteme sahip yüzme havuzunun ince inşaat ve mekanik tesisat işlerini başarıyla tamamladı. Özel istek üzerine tuz jeneratörü de eklenen projede Çilek Havuz ’un uzman kadrosu, özel lüks dinlenme mekanı yaratmak için süreci başından sonuna kadar kalite ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürüttü.

Bahçe İçinde Bir Keyif Vahası

Prefabrik Havuz Sistemleri ve Modernin Büyüleyici Entegrasyonu

Esnek finansman olanağıyla bütçe dostu projelere imza atan Çilek Havuz, Gebze özel villa havuzu 50.00 m3 alanda anahtar teslim projelendirme ile skimmerli taşmalı sisteme sahip havuz yapımını ve yönetimini gerçekleştirdi.

Mülk sahipleri için bahçeyi sorunsuz bir şekilde keyif alınan vahaya dönüştüren proje kapsamında bir adet çocuk havuzunun yanı sıra jakuzi sistemi de başarıyla kuruldu.

İnce İşçilik Detaylı Kemerburgaz Havuz Projesi

Hayalleri hayata geçirecek deneyim ve bilgiye sahip Çilek Havuz, Kemerburgaz’da için 72.00 m2 alanda tasarımlarını, inşaat ve mekanik tesisat sürecini bizzat üstlendiği projeye imza attı. Ürün kalitesinin tutarlı kalmasını sağlamaya taahhüt ederek ince ayrıntısına kadar tüm detayları titizlikle tamamlanarak üstten taşmalı sisteme sahip havuz sistemi kullanıma hazır hale getirildi. Ayrıca havuz içerisinde bir adet jakuzi hidromasaj sistemi dahil edilerek sıra dışı bir havuz tasarlandı.

Prefabrik Havuz Sistemleri ve Modernin Büyüleyici Entegrasyonu

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanındaki havuz, sauna, spa ve hamam projelerinde teknolojinin en üst seviyesinde kalan Çilek Havuz, zanaat tabanlı işçiliğe, dürüstlüğe, inovasyona, kaliteye, müşteri memnuniyetine ve sıkı çalışma disiplinine bağlı bir vizyon çiziyor. Bu temel değerler çerçevesinde Çilek Havuz’un uzman ekibi ve tecrübeli yönetim kadrosu, yeni projelerini gururla üstlenmeye ve başarıyla tamamlamaya devam ediyor!

https://www.cilekhavuz.com.tr/

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.