Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Vshape Nedir?

0 228

Vshape Nedir?Cilt bakımınızı ihmal etmeden kremlerinizi düzenli olarak sürmenize, sağlıklı beslenmenize, spor yapmanıza ve bol bol su tüketmenize rağmen yaşlanma belirtileri sinsice kendini göstermeye başlar. Siz kendinizi ne kadar genç hissederseniz edin durum farklıdır. 30’lu yaşlardan sonra cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başladığından, göz çevresinde ince çizgiler belirmeye başlar.

VShape yüz gerdirmek, kırışıklık gidermek, boyun-çene-gıdı bölgesini ameliyat yapmadan yeniden şekillendirmek için başvurulan özel bir yöntemdir. Köşeli bir çene yapısına sahipseniz, çene altında veya gıdı bölgenizde sarkmalar varsa, boyun bölgenizde deformasyonlar oluşmuş ise, derin kırışıklıklarınızın yok edilmesini istiyorsanız VShape uygulaması yaptırarak mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Gençlik yıllarımızda yüzümüz ‘V’ şeklindedir. Çene bölgesi sıkıdır ve elmacık kemikleri belirgindir. Yaşımızın ilerlemesi ve kilo almamız gibi sebeplerden dolayı yüzümüz genişleyerek ‘U’ şeklini alır. Bu durum yüzümüzde yorgunluk ifadesine neden olur. Vshape uygulaması ile ameliyatsız bir şekilde yüz germe, yüz gençleştirme ve bölgesel incelme gibi sorunlar rahatça çözülebilmektedir.

Vshape Nedir?VShape Nasıl Uygulanır Ve Etkileri Nelerdir?

Vshape, radyofrekans sistemi ve soğuk ultrason sistemi bir arada kullanılarak, cildin derin tabakalarındaki kallojen liflerinin ısıtılması ve böylece cildin dış yüzeyinde görülebilen germe işleminin gerçekleşmesi olarak tanımlanabilir. Bu şekilde alt tabakalarda bulunan destek dokulardaki sarkıklıklar toparlanmış olur. Çok iri olan yağ hücrelerini sarsarak parçalayan Vshape, küçük yapıya sahip olan damar, sinir ve kemik hücrelerini etkilemiyor. Ayrıca ısıtıcı kavitasyonel dalgalarla çalışmadığı için istenmeyen etkiler meydana gelmemektedir. Uygulamadan sonra kişi güneş ışınlarından kaçınmak zorunda kalmaz, vücutta morluk ve leke oluşmaz. Son derece başarılı bir uygulamadır.

VShape 2 hafta süreyle 20 dakikalık seanslar şeklinde uygulanmaktadır. İlk seansta bile etkili sonuçlar göstermekte ve yaklaşık 4 seans sonunda tatmin edici sonuçlar sağlamaktadır. Uygulama ağrısız bir şekilde masaj konforunda gerçekleşmektedir. Yağ hücreleri ultrason etkisi ile sarsılarak parçalanıp, vücuttan dışarıya atılmaktadır. İnsan vücudunda yeni yağ hücresi üretemediğinden parçalanan yağ hücrelerinin yerine yenisi yapılamaz. Bu nedenle etkisi kalıcıdır.

Yazar:Dilara Yeten

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.