Bilgiustam
Bilgiyi ustasından öğrenin

Yeni iMac: Daha ince, Daha Güçlü!

0 433

gallery-big-05.jpg

Daha ince, Daha Güçlü!

Apple iMac yenilenmiş tasarımı ve daha güçlü özelliklerle yeniden karşımızda. Göze çarpan en önemli gelişme bilgisayarın tasarımında yapılmış. Apple firması her zaman farklı ürün tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanmış bir firma. Bu son üründe de kendi klasik çizgisinden uzaklaşmadan, oldukça sade ve ince bir tasarım yapmayı başarmış.

Bilgisayar yalnızca 0,94 inch kalınlığında (~2,3cm). Yeni tasarlanan klavye de oldukça ince. Yeni iMac 20 inch ve 24 inch boyutlarında ekran boytularıyla kullancıların beğenisine sunulmuş.

Teknik özelliklere baktığımızda Intel 2.0 GHz Core 2 Duo, Intel 2.4 GHz Core 2 Duo ve Intel 2,8 GHz Core 2 Extreme işlemcili modeller yeralıyor. 320 Gb HDD , 1 Gb Ram , 8x double-layer SuperDrive , 128 MB ATI Radeon HD 2400 XT gibi özellikler oldukça başarılı. 4 farklı modelde de ATI ekran kartlarının kullanılmış olması gözümüzden kaçmıyor. 5 USB 2.0 (2 tanesi klavye üzerinde) , 2 tane Firewire, Gigabit Ethernet, Ses giriş ve çıkış bağlantı noktaları ekranın arkasına yerleştirilmiş.

En düşük özelliklerdeki modeli 1.199 $ fiyat ile satılmakta. En gelişmiş model ise 2.299 $.
Apple.com sitesinde diğer modeller hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Daha fazla resim

gallery-big-06.jpg
gallery-big-03.jpg

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku