Bilgiustam
Türkiye'nin Bilgi Sitesi

Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Web Siteleri

0 284
Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Web Siteleri

Çiçek göndermek için onlarca sebep vardır. Bunlardan bazıları önceden bilinen özel günlerdir. Doğum günleri, yıldönümleri, Anneler Günü, Sevgililer Günü, mesleki özel günler, yeni iş tebrikleri veya bir yakınınızın çocuğunun dünyaya gelmesi gibi sıralanabilir.

Bazı özel günlerin ise tarihlerini her zaman bilemeyebiliriz ya da son anda hatırlayabiliriz. Mesela sosyal medyada dolaşırken bir arkadaşımızın yeni bir işe başladığı anı fark edebilir ya da çok değer verdiğimiz bir yakınımızın doğum günü son anda hatırlayabiliriz. Geçmiş olsun dileklerimizi iletmemiz gereken anlar ya da sadece o an içimizden sevdiğimiz birini mutlu etmek geçmiş olabilir.

Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Web Siteleri

Önceden varlığı bilinen ve hatırlanabilen günlerin hazırlığı için vaktimiz vardır. Ancak son anda aklımıza gelen ya da spontane çiçek göndermemiz gereken anlar için mümkün olan en hızlı şekilde çiçeklerimizi iletmemiz gerekir. Bu ister özel bir gün olsun ister sadece sevdiklerimizi mutlu etmek için içimizden çiçek göndermenin geçtiği bir an olsun…

Tüm bu günlerde gönderilen çiçeklerin ortak noktası, desteğimizi belirtmek ve sevdiklerimizi mutlu etmektir. Aynı gün teslimatlı çiçek siparişi ile sevdiklerimizi mutlu edebilmemiz çalışan online çiçekçiler sayesinde çiçek göndermek hem kolay, hem de hesaplıdır. Türkiye’nin en iyi ve aynı gün teslimatlı çiçek gönderimi yapabilen online çiçek siteleri ise şöyle listelenebilir;

1 – Ciceksepeti.com

Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Web Siteleri

Online çiçek siparişi alanında Türkiye’nin öncülerinden olan ÇiçekSepeti üzerinden aynı gün teslimatlı çiçek siparişi verebileceğiniz gibi çiçeğinizin teslim edilmesini istediğiniz saati de siz belirleyebilirsiniz. Binlerce çiçek aranjmanı ve butik çiçekçilerin hazırlamış olduğu özel çiçek aranjmanları ile geniş bir ürün yelpazesi sunan ÇiçekSepeti, Türkiye’nin her yerine çiçek gönderimi yapabileceğiniz sitelerden biridir.

2 – 444cicek.com

Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Web Siteleri

Bir diğer köklü online çiçek siparişi sitesi olan 444Çiçek de aynı gün teslimatlı çiçek teslimatı yapan ve günün her saati online olarak çiçek siparişinizi planlayabileceğiniz bir adrestir. 444cicek.com, en taze mevsim çiçeklerinin, saksı bitkilerinin, mis kokulu güllerin, kaliteli orkidelerin ve daha yüzlerce çiçeğin sevdiklerinize ulaştırılmasını sağlar.

3 – Cicek.com

Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Web Siteleri

En kaliteli çiçeklerin ev ve işyerlerine gönderimini yapan bir diğer site olan cicek.com ile sevdiklerinizin doğum günlerini, yeni işlerini ve tebrik etmek istediğiniz tüm özel günlerini aynı gün teslimatlı çiçekler sayesinde hakkı ile kutlayabilirsiniz. Gül, papatya, gerbera ve lilyum buketlerinin yanı sıra vazo ile gönderimi yapılan çiçek aranjmanlarını ve saksılı çiçekleri de aynı gün teslim sipariş edebilirsiniz.

4 – Ciceksepetim.com

Aynı Gün Teslim Çiçek Siparişi Verebileceğiniz Web Siteleri

En yeni ve gözde online çiçek siparişi sitesi olan ciceksepetim.com üzerinden de aynı gün teslim çiçek siparişi verebilir, günün her saati çiçeğinizi sipariş ederek ne zaman teslim edilmesi gerektiğine siz karar verebilirsiniz. Özellikle çiçek sepeti aranjmanlarını ve çiçek sepeti teraryum ürünlerinin birçoğunu uygun fiyatlarla sipariş verebiliyor olmanız gayet cazip. Çiçeğinizi seçtikten sonra size en uygun ödeme yöntemini kullanarak kolayca ödeyebilir, siparişiniz teslim edilene kadar geçen süreçten adım adım haberdar edilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.